patatoula
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΠόρταλΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Που πας ρε Καραμήτρο;;;

Πήγαινε κάτω 
+6
coursaros
noisette
jojo2
paliokoutavo
aerath
patatoula
10 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
patatoula
Διαχειριστής
Διαχειριστής
patatoula


Αριθμός μηνυμάτων : 10694
Ηλικία : 49
(Τόπος) Από : το 3ο χωράφι αριστερά
Registration date : 22/09/2007

Που πας ρε Καραμήτρο;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Που πας ρε Καραμήτρο;;;   Που πας ρε Καραμήτρο;;; EmptyΠεμ Ιουν 05, 2008 1:15 pm


Image hosted by servimg.com



Που πας:

χωρις κρανος;; (φοβασαι μην χαλασεις το μαλλι; )

χωρις καθρεπτες στο μηχανακι σου;; (εεε ναι δικιο εχεις. Πως θα περασεις αναμεσα στα αμαξια για να βγεις μπροστα απο ολους; )

και κορναρεις συνεχεια;; (δεν σου εμαθαν οτι την κορνα δεν την χρησιμοποιουν στην πολη; )

τρεχοντας σαν μανιακος;; (εσυ εισαι ο μαγκας, ο αντρας ο πρωτος, ο μοναδικος, ο Νο1 driver )

κυρα μου στην μεσαια λωρίδα με 60-80km; (επειδη φοβασαι να πας δεξια ειπες να σπας τα νευρα οσων ειναι πισω σου; )

στην δεξια, βοηθητική λωρίδα; (θες να φτασεις πρωτος ε;; Πονηρούλη. Αν πιο κατω τρακαρεις ομως να δω πως θα φτασει το ασθενοφορο γρηγορα)

με το κινητό στο χέρι; (επειδη εισαι επιχειρηματίας και πρεπει να μιλας στο τηλεφωνο καθε 10 λεπτα θα κινδυνευει η ζωη μας; )

και παρκαρεις στις γωνίες των δρόμων; (πως θα στρίψουμε που δεν χωραει ουτε πεζος να περασει; )

και πετας τα σκουπιδια και τα τσιγαρα σου απεξω απο το παραθυρο; (ειναι σιγουρο οτι ετσι συμπεριφέρεσαι και σπιτι σου.Εισαι γύφτουλας!!! Τα πετας στο πατωμα τα σκουπιδια σου ε;;
Μην ζητησεις το λογο μετα με την πρωτη βροχη που θα βουλώσουν τα λουκια και θα πνιγούμε στο νερο)

με το χέρι εξω, κρεμασμένο απο το παραθυρό; (δεν εχω καταλαβει τελικα το τιμόνι πως το κρατας;; Με το πουλί σου; )

και βρίζεις για να περάσεις πρώτος ενω έχει κίνηση; (δεν εχεις υπομονη καημένε μου ενω εμεις ειμαστε ανετοι με ολο αυτο που συμβαινει στο δρομο)

και σταματάς απότομα χωρίς αλαρμ;; (τοσο πολυ βαριεσαι να κανεις ενα τσακ στο κουμπάκι του αλαρμ;; )


και κάνεις προσπεραση στην στροφη;; (δεν πιστευεις οτι θα σου συμβει τιποτα. Αν ομως τρακαρεις οι αλλοι που θα σκοτωσεις τι φταινε;; )



Καραμήτρο;;;;; Που πας ρεεεε;;;;;;;;;;;;;;;; Γιατι δεν κάθεσαι σπιτι σου καλύτερα;;;


Έχει επεξεργασθεί από τον/την patatoula στις Πεμ Ιουν 05, 2008 2:30 pm, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://patatoula.all-up.com
aerath
Συντονιστής
Συντονιστής
aerath


Αριθμός μηνυμάτων : 12086
Ηλικία : 38
(Τόπος) Από : θέωση είμαι
Registration date : 19/11/2007

Που πας ρε Καραμήτρο;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Που πας ρε Καραμήτρο;;;   Που πας ρε Καραμήτρο;;; EmptyΠεμ Ιουν 05, 2008 1:26 pm

στελα με λενε,οχι καραμητρο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/prigkipissoula?ref=name
paliokoutavo
Πατάτα Τηγανιτή με Τυρί
Πατάτα Τηγανιτή με Τυρί
paliokoutavo


Αριθμός μηνυμάτων : 2980
(Τόπος) Από : οπου θελω. Χμ!
Registration date : 28/12/2007

Που πας ρε Καραμήτρο;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Που πας ρε Καραμήτρο;;;   Που πας ρε Καραμήτρο;;; EmptyΠεμ Ιουν 05, 2008 3:57 pm

plusone1 :bravo: :bravo: yeeesss car

pes ta xrhsostomh 10araki
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.mgsound.gr/
Επισκέπτ
Επισκέπτης
Anonymous



Που πας ρε Καραμήτρο;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Που πας ρε Καραμήτρο;;;   Που πας ρε Καραμήτρο;;; EmptyΠεμ Ιουν 05, 2008 6:25 pm

Σε όλα συμφωνώ εκτός από το 5ο. Η μεσαία λωρίδα δεν ενδείκνειται για μεγαλύτερες ταχύτητες, όποιος θέλει να τρέξει άνω των 80 ας προσπεράει αριστερά. Ασε που βάσει νόμου μέσα στην πολη το ανώτερο όριο ταχύτητας είναι τα 50km/h...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
patatoula
Διαχειριστής
Διαχειριστής
patatoula


Αριθμός μηνυμάτων : 10694
Ηλικία : 49
(Τόπος) Από : το 3ο χωράφι αριστερά
Registration date : 22/09/2007

Που πας ρε Καραμήτρο;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Που πας ρε Καραμήτρο;;;   Που πας ρε Καραμήτρο;;; EmptyΠαρ Ιουν 06, 2008 12:37 am

ιωαννα δεν μιλαω για την πολη αλλα για την εθνικη και η μεσαια λωριδα ειναι για 80-100km
οποιος θελει να παει σιγα θα πρεπει να ακολουθει την τριτη λωριδα και μονο αυτη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://patatoula.all-up.com
Επισκέπτ
Επισκέπτης
Anonymous



Που πας ρε Καραμήτρο;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Που πας ρε Καραμήτρο;;;   Που πας ρε Καραμήτρο;;; EmptyΠαρ Ιουν 06, 2008 1:42 am

αν μιλάς για Εθνική-Αττική Οδό τότε ναι έχεις δίκιο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jojo2
Πουρεδάκι
Πουρεδάκι
jojo2


Αριθμός μηνυμάτων : 12
Ηλικία : 59
Registration date : 26/09/2007

Που πας ρε Καραμήτρο;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Που πας ρε Καραμήτρο;;;   Που πας ρε Καραμήτρο;;; EmptyΠαρ Ιουν 06, 2008 2:26 am

σιγα τις παραβασεις,ειμαι χωρις διπλωμα εδω και 2 μηνες σχεδον και οδηγω σαν να μην τρεχει τιποτααααααααααα...
δεν επρεπε να σταματησω,μου το πηραν ενω πηγαινα χαλαρα μονο με 207 χλμ...νομοι σου λεει μετα...
αχα χα χα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
noisette
Συντονιστής
Συντονιστής
noisette


Αριθμός μηνυμάτων : 506
Ηλικία : 45
Registration date : 24/09/2007

Που πας ρε Καραμήτρο;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Που πας ρε Καραμήτρο;;;   Που πας ρε Καραμήτρο;;; EmptyΠαρ Ιουν 06, 2008 9:42 am

οι περισσότεροι οδηγοί μην πώ όλοι είναι σίγουροι για την οδήγηση τους και για το αυτοκίνητό τους...ΟΙ ΟΔΗΓΆΡΕΣ..ιδιαίτερα στην εθνική
..στην πόλη σε πατάνε αν λάχει..πάμε να περάσουμε πράσινο φανάρι για πεζούς και ταξί με θράσος πήγες να μας πατήσει με μια κυρία...και γι αυτόυς πράσινο ήταν που ερχόταν από κάθετο δρόμο σε εμάς και θα έστριβε αριστερά εκεί που περνάγαμε εμείς...είμαστε ΠΕΖΟΙ όμως και έχουμε προτεραιότητα τις περισσότερες φορές πόσο μάλλον με πράσινο σηματοδότη!

Απο την μικρή μου εμπειρία σε ταξίδι στην επαρχεία της Ιταλίας οι οδηγοί εκεί τρέχουν πολύ αλλά σταματούν όταν περνούν από διάβαση που δεν έχει φανάρι αλλά ο πεζός περιμένει να περάσει...συμορφωθείτε ΟΔΗΓΟΙ και πηγαίντε μια βόλτα στο ΚΑΤ που κλαίγονται από ατυχήματα σακατεμένοι άνθρωποι!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την noisette στις Παρ Ιουν 06, 2008 3:42 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aerath
Συντονιστής
Συντονιστής
aerath


Αριθμός μηνυμάτων : 12086
Ηλικία : 38
(Τόπος) Από : θέωση είμαι
Registration date : 19/11/2007

Που πας ρε Καραμήτρο;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Που πας ρε Καραμήτρο;;;   Που πας ρε Καραμήτρο;;; EmptyΠαρ Ιουν 06, 2008 10:02 am

ετσι λοιπον να συμμορφωθουν και οι πεζοι,ποσες φορες εχω κοντεψει να σκοτωθω απο τον παππου κ την κατινα που πεταγονται στο δρομο αψηφοντας τον "σταματη" με αποτελεσμα να χανω 10 χρονια απο τη ζωη μου,να κανω και τους πισω να φρεναρουν με κινδυνο και τους πεζους να πατησω και οι πισω οδηγοι μου να κοντευουν να σκοτωθουν και να με σκοτωσουν...


οποτε οκ,καλο ειναι να ειμαστε προσεκτικοι αλλα και οι πεζοι οταν αναβει ο "γρηγορης" και στην λωριδα που πρεπει να περπατανε!!!

οταν ειχε πρωτοβγει ο νομος με τα προστιμα πεζων ειχαν ξεσηκωθει ολοι,γιατι σου λεει ο οδηγος να του αφαιρεθει το διπλωμα,να πληρωσει προστιμο,ενω ο φτωχος μεροκαματιαρης πεζος μπορει να πεταγεται οποτε γουσταρει!!! Evil or Very Mad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/prigkipissoula?ref=name
coursaros
Συντονιστής
Συντονιστής
coursaros


Αριθμός μηνυμάτων : 15001
Ηλικία : 51
(Τόπος) Από : καμωμένος
Registration date : 23/09/2007

Που πας ρε Καραμήτρο;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Που πας ρε Καραμήτρο;;;   Που πας ρε Καραμήτρο;;; EmptyΠαρ Ιουν 06, 2008 10:13 pm

patatoula έγραψε:

Image hosted by servimg.com



Που πας:


με το χέρι εξω, κρεμασμένο απο το παραθυρό; (δεν εχω καταλαβει τελικα το τιμόνι πως το κρατας;; Με το πουλί σου; )


ΝΑΙ!!! Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.greek-astronomy.com
Exivos
Πατάτα Τηγανιτή με Τυρί
Πατάτα Τηγανιτή με Τυρί
Exivos


Αριθμός μηνυμάτων : 1538
Ηλικία : 58
(Τόπος) Από : 40παράληλος
Registration date : 03/12/2007

Που πας ρε Καραμήτρο;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Που πας ρε Καραμήτρο;;;   Που πας ρε Καραμήτρο;;; EmptyΣαβ Ιουν 07, 2008 8:06 am

Έτσι είναι, ένας χαμός , που το Σαββατοκύριακο παίρνει διαστάσεις ………. τσουνάμι ……το κοκτέιλ , ανεκπαίδευτοι οδηγοί –και πεζοί -, κακοί δρόμοι , κακή σήμανση σκοτώνει


Άγγελε θα μου πεις τον τρόπο που το κάνεις ;
Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
patatoula
Διαχειριστής
Διαχειριστής
patatoula


Αριθμός μηνυμάτων : 10694
Ηλικία : 49
(Τόπος) Από : το 3ο χωράφι αριστερά
Registration date : 22/09/2007

Που πας ρε Καραμήτρο;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Που πας ρε Καραμήτρο;;;   Που πας ρε Καραμήτρο;;; EmptyΣαβ Ιουν 07, 2008 10:02 am

jojo2 έγραψε:
σιγα τις παραβασεις,ειμαι χωρις διπλωμα εδω και 2 μηνες σχεδον και οδηγω σαν να μην τρεχει τιποτααααααααααα...
δεν επρεπε να σταματησω,μου το πηραν ενω πηγαινα χαλαρα μονο με 207 χλμ...νομοι σου λεει μετα...
αχα χα χα...
χαχαχαχα εε εισαι καραμητρος τελικα lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://patatoula.all-up.com
coursaros
Συντονιστής
Συντονιστής
coursaros


Αριθμός μηνυμάτων : 15001
Ηλικία : 51
(Τόπος) Από : καμωμένος
Registration date : 23/09/2007

Που πας ρε Καραμήτρο;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Που πας ρε Καραμήτρο;;;   Που πας ρε Καραμήτρο;;; EmptyΚυρ Ιουν 08, 2008 12:12 pm

Exivos έγραψε:
Έτσι είναι, ένας χαμός , που το Σαββατοκύριακο παίρνει διαστάσεις ………. τσουνάμι ……το κοκτέιλ , ανεκπαίδευτοι οδηγοί –και πεζοί -, κακοί δρόμοι , κακή σήμανση σκοτώνει


Άγγελε θα μου πεις τον τρόπο που το κάνεις ;
Laughing

Έχω εκπαιδευμένο πουλί....

Το είχα από μικρό, τόσο δα καναρινάκι, και τώρα που έχει γίνει σαν τον Tweety, με βοηθάει που και που.... Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.greek-astronomy.com
paraponaki
Πατάτα Φούρνου
Πατάτα Φούρνου
paraponaki


Αριθμός μηνυμάτων : 478
Ηλικία : 52
(Τόπος) Από : ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΧΩΡΙΟ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ
Registration date : 12/10/2007

Που πας ρε Καραμήτρο;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Που πας ρε Καραμήτρο;;;   Που πας ρε Καραμήτρο;;; EmptyΔευ Ιουν 09, 2008 5:38 pm

ΟΛΟΙ ΛΙΓΟ ΠΟΛΥ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ Ο ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΣ
ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΟΔΗΓΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΝΟΧΛΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ grinning
ΑΦΟΥ ΠΙΣΤΕΥΟΥΜΕ ΠΩΣ ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΜΑΣ!!!
ΟΤΙ car ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ!!!
ΑΠΟ ΚΟΥΒΑΔΑΚΙ ΜΕΧΡΙ ΜΕΡΣΕΝΤΕΣ!!!
ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΑΙΔΙΑ ΟΛΟΙ ΜΕ ΠΟΔΗΛΑΤΟ!!!!
ΧΙΧΙΧΙ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
coursaros
Συντονιστής
Συντονιστής
coursaros


Αριθμός μηνυμάτων : 15001
Ηλικία : 51
(Τόπος) Από : καμωμένος
Registration date : 23/09/2007

Που πας ρε Καραμήτρο;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Που πας ρε Καραμήτρο;;;   Που πας ρε Καραμήτρο;;; EmptyΔευ Ιουν 09, 2008 10:25 pm

Πάντως, αυτό που έκανε η ξανθιά οδηγός του SMART που φαίνεται σε αυτή εδώ την φωτογραφία, στην Κηφισίας, αποκλείεται να το έχει κάνει κάποιος από εσάς... Wink

Image hosted by servimg.com
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.greek-astronomy.com
aerath
Συντονιστής
Συντονιστής
aerath


Αριθμός μηνυμάτων : 12086
Ηλικία : 38
(Τόπος) Από : θέωση είμαι
Registration date : 19/11/2007

Που πας ρε Καραμήτρο;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Που πας ρε Καραμήτρο;;;   Που πας ρε Καραμήτρο;;; EmptyΤρι Ιουν 10, 2008 5:28 am

ελεος ρε κουρσαρε,εσυ και το παλαιοκουταβο επρεπε να ησασταν ρεπορτερ

ενα μικρο λαθακι εκανε η ξανθια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/prigkipissoula?ref=name
Επισκέπτ
Επισκέπτης
Anonymous



Που πας ρε Καραμήτρο;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Που πας ρε Καραμήτρο;;;   Που πας ρε Καραμήτρο;;; EmptyΤρι Ιουν 10, 2008 5:06 pm

ενα μικρό λαθάκι, μπήκε στο αντίθετο ρεύμα στην Κηφισίας!! ΜΑ ΚΑΛΑ ΟΛΟΙ ΑΝΑΠΟΔΑ ΠΑΝΕ???? ΕΛΕΟΣ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
angelos68
Πατάτα Φούρνου
Πατάτα Φούρνου
angelos68


Αριθμός μηνυμάτων : 358
Ηλικία : 55
Registration date : 09/10/2007

Που πας ρε Καραμήτρο;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Που πας ρε Καραμήτρο;;;   Που πας ρε Καραμήτρο;;; EmptyΤετ Ιουν 11, 2008 6:56 am

coursaros έγραψε:
Πάντως, αυτό που έκανε η ξανθιά οδηγός του SMART που φαίνεται σε αυτή εδώ την φωτογραφία, στην Κηφισίας, αποκλείεται να το έχει κάνει κάποιος από εσάς... Wink

Image hosted by servimg.com

Ακριβως απεναντι ειναι η δουλεια μου Very Happy
Ρε γμτ να μην ειμαι εξω εκεινη την ωρα να το δω το σκηνικο !! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
patatoula
Διαχειριστής
Διαχειριστής
patatoula


Αριθμός μηνυμάτων : 10694
Ηλικία : 49
(Τόπος) Από : το 3ο χωράφι αριστερά
Registration date : 22/09/2007

Που πας ρε Καραμήτρο;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Που πας ρε Καραμήτρο;;;   Που πας ρε Καραμήτρο;;; EmptyΤετ Ιουν 11, 2008 7:45 am

συγνωμη ρε παιδες αλλα να ρωτησω κατι;;; που ξερετε οτι ειναι γυναικα(ξανθια) κι οχι αντρας;; scratch
αφου δεν φαινεται ο/η οδηγος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://patatoula.all-up.com
coursaros
Συντονιστής
Συντονιστής
coursaros


Αριθμός μηνυμάτων : 15001
Ηλικία : 51
(Τόπος) Από : καμωμένος
Registration date : 23/09/2007

Που πας ρε Καραμήτρο;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Που πας ρε Καραμήτρο;;;   Που πας ρε Καραμήτρο;;; EmptyΤετ Ιουν 11, 2008 6:54 pm

Προφανώς, αυτός που έβγαλε την φωτογραφία, θα είδε ποιός ήταν ο οδηγός... Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.greek-astronomy.com
paliokoutavo
Πατάτα Τηγανιτή με Τυρί
Πατάτα Τηγανιτή με Τυρί
paliokoutavo


Αριθμός μηνυμάτων : 2980
(Τόπος) Από : οπου θελω. Χμ!
Registration date : 28/12/2007

Που πας ρε Καραμήτρο;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Που πας ρε Καραμήτρο;;;   Που πας ρε Καραμήτρο;;; EmptyΤετ Ιουν 11, 2008 10:11 pm

ε δεν παμε καλα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.mgsound.gr/
avlogiraki
Πατάτα Φούρνου
Πατάτα Φούρνου
avlogiraki


Αριθμός μηνυμάτων : 202
Ηλικία : 53
(Τόπος) Από : αστα να πανε...
Registration date : 02/12/2007

Που πας ρε Καραμήτρο;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Που πας ρε Καραμήτρο;;;   Που πας ρε Καραμήτρο;;; EmptyΠεμ Ιουν 12, 2008 2:33 am

aerath έγραψε:
στελα με λενε,οχι καραμητρο

καλα δεν παιζεσαι ετσι οδηγεισ μωρη
Surprised Surprised sport2 fight ggr ggr ggr
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
patatoula
Διαχειριστής
Διαχειριστής
patatoula


Αριθμός μηνυμάτων : 10694
Ηλικία : 49
(Τόπος) Από : το 3ο χωράφι αριστερά
Registration date : 22/09/2007

Που πας ρε Καραμήτρο;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Που πας ρε Καραμήτρο;;;   Που πας ρε Καραμήτρο;;; EmptyΠεμ Ιουν 12, 2008 7:57 am

coursaros έγραψε:
Προφανώς, αυτός που έβγαλε την φωτογραφία, θα είδε ποιός ήταν ο οδηγός... Wink
και θες να το πιστεψω τωρα αυτο;;; speechless
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://patatoula.all-up.com
paliokoutavo
Πατάτα Τηγανιτή με Τυρί
Πατάτα Τηγανιτή με Τυρί
paliokoutavo


Αριθμός μηνυμάτων : 2980
(Τόπος) Από : οπου θελω. Χμ!
Registration date : 28/12/2007

Που πας ρε Καραμήτρο;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Που πας ρε Καραμήτρο;;;   Που πας ρε Καραμήτρο;;; EmptyΣαβ Ιουν 14, 2008 10:47 am

patatoula έγραψε:
coursaros έγραψε:
Προφανώς, αυτός που έβγαλε την φωτογραφία, θα είδε ποιός ήταν ο οδηγός... Wink
και θες να το πιστεψω τωρα αυτο;;; speechless

simasia den exei ean odhgouse o karamhtros h h karamhtrena (xaxa)
Simasia exei oti to ekane
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.mgsound.gr/
 
Που πας ρε Καραμήτρο;;;
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
patatoula :: Η ΠΑΤΑΤΟΓΩΝΙΑ ΜΑΣ :: Άρθρα-
Μετάβαση σε: