patatoula
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΠόρταλΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 ΠΑΤΑΤΟΣΥΜΠΑΘΕΙΕΣ....

Πήγαινε κάτω 
+11
yvet
ATBG7
angelos68
tdjm
ageladitsa
karoto
Exivos
coursaros
patatoula
Remalos
aerath
15 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
aerath
Συντονιστής
Συντονιστής
aerath


Αριθμός μηνυμάτων : 12086
Ηλικία : 38
(Τόπος) Από : θέωση είμαι
Registration date : 19/11/2007

ΠΑΤΑΤΟΣΥΜΠΑΘΕΙΕΣ.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΠΑΤΑΤΟΣΥΜΠΑΘΕΙΕΣ....   ΠΑΤΑΤΟΣΥΜΠΑΘΕΙΕΣ.... EmptyΤετ Δεκ 12, 2007 9:22 pm

Image hosted by servimg.com


ΕΝΙΩΣΑ ΤΗΝ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΓΙΑ ΤΑ ΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ...
ΟΧΙ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΠΕΡΝΑΜΕ ΤΟΣΟ ΚΑΛΑ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΑΣ ΤΟ ΠΟΥΜΕ ΑΦΙΕΡΩΣΗ...
(ΥΓ.ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΓΙΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΟΒΑΡΗ..ΑΧΧΑΧΑΧΑ,ΚΑΛΟΟΟ!!!)

lol! ΞΕΚΙΝΑΩ ΜΕ ΤΑ ΜΕΛΗ ΠΟΥ ΕΧΩ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΚΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ...

Η ΠΑΤΑΤΟΥΛΑ ΜΑΣ...

ΠΩΣ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΡΙΑ(ΜΠΑΣ Κ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΣΥΝΤΙΝΟΣΤΡΙΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ..) Razz

ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΠΡΙΝ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΞΕΝΙΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΣ ΖΗΤΗΣΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΝΩ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΝΩ ΟΛΑ ΜΑΝΤΑΡΑ,,,ΑΕΡΑΤΗ ΒΛΕΠΕΙΣ!!!
affraid Η ΠΑΤΑΤΟΥΛΑ ΛΟΙΠΟΝ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΧΙΟΥΜΟΡ ΤΗΣ ΑΠΟ ΤΟ 2005,ΑΠΟ ΤΟ ΓΝΩΣΤΟ ΣΑΪΤ...ΠΑΙΧΝΙΔΙΑΡΑ,ΝΑΖΙΑΡΑ,ΜΕΣΑ Σ'ΟΛΑ!!!
ΤΗΝ ΓΝΩΡΙΣΑ ΤΟΝ ΠΕΡΑΣΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΚΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ(ΜΑΖΙ Κ ΜΕ ΑΛΛΑ ΜΕΛΗ ΠΟΥ ΘΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΠΑΡΑΚΑΤΩ)
ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ! Κ ΜΙΚΡΟΔΕΙΧΝΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΘΑ ΕΛΕΓΑ!!ΕΠΑΘΑ ΣΟΚ! grinning

ΑΣ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΦΤΑΣΕΙ ΚΙ Ο ΧΩΡΟΣ..

ΚΟΥΡΣΑΡΟΣ!!!!!
ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΚΑΤΙ...;;;;
ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ;;;;
ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΔΥΝΑΤΟ!!!ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΓΙΑΤΙ ΟΤΙ ΤΟΝ ΘΥΜΙΖΕΙ ΕΙΝΑΙ ΘΕΪΚΟ...ΤΟ ΑΤΟΜΟ ΕΧΕΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΧΙΟΥΜΟΡ ΛΕΜΕΕΕΕ...ΕΚΑΤΣΑ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΓΝΩΡΙΣΑ Κ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΧΑΝ ΦΥΓΕΙ ΤΣΙΣΑΚΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΓΕΛΙΟ!!!!
ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΑ ΚΑΤΑΤΕΘΕΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΤΑΤΑ...Κ ΤΗΝ ΞΕΝΙΑ!!!
ΕΙΝΑΙ ΓΑΥΡΟΣ Κ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ ΣΕΞ...
ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ!!! :bravicimo:

KIARA
ΤΟ ΛΟΥΛΟΥΔΙ ΜΑΣ,Η ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΥΛΑ Η ΣΚΕΤΗ ΓΛΥΚΑ!!!
ΤΟ ΜΟΝΟ ΜΕΙΟΝ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΑΡΑ ΟΣΟ ΠΡΕΠΕΙ,ΚΑΠΩΣ ΠΙΟ ΜΑΖΕΜΕΝΗ ΘΑ ΕΛΕΓΑ,ΙΣΩΣ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΕΤΥΧΑ ΣΕ ΣΩΣΤΗ ΜΕΡΑ,ΑΛΛΑ Κ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΧΥΜΑΡΡΩΔΙΣΣΑ(ΤΙ ΕΙΠΑ ΤΩΡΑ;Wink
ΣΙΓΟΥΡΑ ΠΑΝΤΩΣ ΕΧΕΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ ΤΟΥ ΧΙΟΥΜΟΡ,,,ΤΗΝ ΠΕΤΥΧΑ ΑΡΚΕΤΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΖΕΙ ΤΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΠΟΥ ΛΕΓΑΜΕ Κ ΝΑ ΓΕΛΑΕΙ (ΚΑΛΟΠΡΟΕΡΑΙΤΑ ΕΝΝΟΩ ΕWinkΜΕ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΤΗΣ ΠΟΥ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΜΕ ΑΝ ΠΑΡΘΗΚΑΝΕ ΑΚΟΜΑ!!! :ntan:

ATBG7
Ο ΑΝΤΡΙΚΟΣ...ΜΟΡΦΗ..ΜΕΓΑΛΗ ΜΟΥΡΗ..ΜΕ ΤΗΝ ΑΠΕΙΛΗ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! :thimwsa: ΧΧΑΧΑ
ΓΛΕΝΤΖΕΣ ΜΕ ΤΑ ΟΛΑ ΤΟΥ,ΚΟΙΝΩΝΙΚΟΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ,Κ ΨΥΧΟΠΟΝΙΑΡΗΣ(ΑΦΟΥ ΣΥΝΟΔΕΨΕ ΜΙΑ ΤΡΕΛΗ Κ ΜΕΘΥΣΜΕΝΗ ΜΑΖΙ!!!)
ΜΕ ΠΟΛΥ ΧΙΟΥΜΟΡ ΑΣΧΕΤΑ ΑΝ ΠΑΛΕΥΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥ!!
ΤΡΕΛΟΠΑΙΔΙ ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ!!!! :filoumpes:


prozak-mormoks
Κ ΓΑΜΩ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΛΛΑ ΟΤΙ Κ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΠΙΑ ΟΠΟΤΕ ΑΝΩΦΕΛΟ,,, :glwsitsa:

sitzoune
ΜΜΜΜ,ΑΧ ΒΑΣΙΛΙΗΗΗΗ!!!ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΕΡΕΘΙΖΟΜΑΙ!
ΤΡΟΜΕΡΟ ΠΑΙΔΙ!ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΚΙΟΛΑΣ ΚΑΝΑΜΕ ΧΑΒΑΛΕ!ΚΡΙΜΑ ΟΜΩΣ ΤΟΣΗ ΑΣΧΗΜΙΑ,ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ,ΕΛΑ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΗΓΟΡΗΣΩ!!!! :lovek:

halla
ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΜΩΡΕ ΓΙ'ΑΥΤΗΝ;;;
ΤΗΝ ΓΝΩΡΙΣΑ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΔΥΣΤΥΧΩΣ
ΕΚΤΟΣ ΟΤΙ ΜΕ ΕΚΑΝΕ ΠΟΥΤ@@@ΝΑ ΜΕ ΤΑ ΠΟΠ ΚΟΡΝ ΠΟΥ ΜΟΥ ΠΕΤΑΓΕ ΜΙΛΑΓΕ ΚΙ ΑΚΑΤΑΠΑΥΣΤΑ,ΕΛΕΟΣ!!!
ΛΟΙΠΟΝ,Η ΙΩΑΝΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΕΞΗΓΗΜΕΝΗ ΠΙΣΤΕΥΩ
ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΜΑΛΛΟΝ ΛΑΝΘΑΝΟΥΣΕΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ Κ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ ΟΛΟΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΣΚΥΛΑ(ΕΝΤΑΞΕΙ,ΕΓΩ ΤΟ ΝΟΜΙΖΑ)!!
ΚΑΤΑΒΑΘΟΣ ΕΙΝΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ!!!ΧΑΧΧΑ
ΛΟΙΠΟΝ,ΝΑ ΣΟΒΑΡΕΥΤΩ ΛΕΜΕΕΕ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΑΙΣΘΗΤΗ Η ΓΛΥΚΟΥΛΑ ΜΟΥ...!
ΕΠΙΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ ΤΡΕΛΟΚΟΜΕΙΟ,ΤΟ ΑΛΛΟ ΜΟΥ ΜΙΣΟ!!!
ΤΣΙΓΓΟΥΝΑ(ΔΕΝ ΕΒΑΛΕΣ ΚΕΡΜΑ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΤΟ ΑΛΟΓΑΚΙ ΧΑΖΟ)
ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΚΛΑΡΑ ΛΕΜΕ(ΟΧΙ ΣΑΝ ΕΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΒΑΡΙΕΣΑΙ,ΟΛΕΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΠΑΖΑ,ΟΠΩΣ Κ Η ΙΩΑΝΝΑ)
:uunglee: ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙ ΣΟΒΑΡΑ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ(ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΠΑΝΤΩΣ ΟΧΙ)
ΕΙΝΑΙ ΣΟΥΠΕΡ ΜΟΝΟ Κ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΗΚΕ ΠΟΥ ΕΚΑΤΣΑ Κ ΤΗΝ ΕΛΕΓΑ ΛΕΣΒΙΑ ΚΙ ΑΛΛΕΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ!!! i1loveu

ΤΩΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΤΑ ΕΧΩ ΣΥΜΠΑΘΙΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

Miss Piggy


ΧΑΧΑΧΑΧΑ,ΣΤΗΝ ΚΟΣΜΑΡΑ ΤΗΣ ΛΕΜΕΕΕΕ
ΤΟ ΑΤΟΜΟ ΜΕ ΚΑΝΕΙ Κ ΛΙΩΝΩ ΜΙΛΑΜΕΕΕΕ,ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙΝΗ Η ΘΕΑ!!!ΚΑΘΕ ΠΟΣΤΑΡΙΣΜΑ ΤΗΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΙ ΚΑΤΙ,ΤΗ ΠΑΩ ΛΕΜΕΕΕ!! :flow:

tdjm

ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΗΝ,ΚΙ ΕΙΔΙΚΑ ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΑΡΘΡΟ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΟ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ...ΔΕΙΧΝΕΙ ΟΤΙ ΚΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΤΟΝ ΚΑΛΟ ΤΗΣ ΣΤΟΝ ΕΓΚΕΦΑΛΟ Κ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΤΡΕΛΑΑΑ!
ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΘΑ ΣΕ ΓΝΩΡΙΣΩ ΚΙ ΕΓΩ...ΝΑ ΦΕΡΕΙΣ Κ ΤΟΝ ΓΙΟ ΟΜΩΣ Ε;; jumping

Χριστίνα

ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Ο ΠΑΙΔΑΡΟΣ!!!
ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΧΗΜΑΤΙΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ΓΝΩΜΗ,ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΤΡΕΛΗ Ή ΑΠΛΑ ΦΙΛΗ ΤΗΣ ΠΑΤΑΤΑΣ...!!!!ΧΙΧΙΙΧΙ baby


noisette

ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΝ ΕΒΛΕΠΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΔΩ ...ΕΧΕΙ ΧΑΒΑΛΕ ΠΟΛΥ,ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΧΑΘΗΚΕΣ;;; fight

ageladitsa

ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΣΕ ΓΟΥΣΤΑΡΑ ΠΟΥ ΠΟΣΤΑΡΕΙΣ ΠΡΟΧΤΕΣ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΗΝ ΟΜΟΦΥΛΟΦΙΛΙΑ Κ ΞΕΝΕΡΩΣΑ ΤΕΛΕΙΩΣ,ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΕΙ ΟΜΩΣ,Κ ΘΑ ΜΠΕΙΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΥΝΤΟΜΑ ΣΤΟ ΛΑΤΡΕΙΑ ΒΟΟΚ ΜΟΥ!!!! chris


yvet

Α ΚΑΛΑ...
Η ΓΚΟΜΕΝΑ ΕΧΕΙ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙ ΑΚΟΜΑ Κ ΜΕΝΑ!!!!
ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗ ΖΗΛΕΥΩ!!
ΕΙΝΑΙ Η ΠΑΡΑΝΟΙΑ ΙΔΙΑ!!!!ΤΗΝ ΠΑΩ ΜΕ 10000000000 ΜΙΛΑΜΕΕΕΕ
ΤΙ ΧΙΟΥΜΟΡ Κ ΦΑΝΤΑΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΒΡΕ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!
ΠΕΛΑΤΙΣΣΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ! grinning

Baddie


Ο ΘΕΟΣ!!!
ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΠΟΛΥΤΟΙΔΑΝΙΚΟΠΡΟΣΤΥΧΟΣΩΣΤΟΣ ΑΝΤΡΑΣ!!!
ΕΙΝΑΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΟΝ ΔΟΚΙΜΑΣΩ!!! lovelove

Exivos-Remalos

ΜΟΝΟ Κ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΤΗΣ ΥΒΕΤ ΦΤΑΝΕΙ!!!
ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΖΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ Κ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΤΡΕΛΑ!!
ΑΛΗΘΕΙΑ..ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΡΑΤΑΕΙ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΑ;;;ΕΙΣΤΕ ΜΟΥΡΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ!! pee

simos03

ΧΕΧΕ!Ο ΤΥΠΟΣ ΤΟ ΕΧΕΙ ΧΑΣΕΙ!!!!ΜΙΛΑΜΕ ΣΥΧΝΟΠΥΚΝΑ Κ ΚΑΝΩ ΤΡΕΛΟ ΚΕΦΙ ΜΙΛΑΜΕ..ΑΛΛΑ ΕΙΣΑΙ ΜΑΚΡΙΑ ΡΕ ΓΜΤ!!! sad

paraponaki

ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΤΡΕΛΗ ΣΤΟ ΚΛΟΥΒΙ ΜΑΣ!!
ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΤΗΝ ΣΥΜΠΑΘΩ Κ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ! bow2


angelos68

ΑΝΤΡΑΚΛΑ ΜΟΥ,ΟΛΟΙ ΣΕ ΞΕΡΟΥΝ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΜΕΝΑ,ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΠΜ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΣΤΕΙΛΕΙ,ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΨΙΤ...ΑΛΛΑ ΠΑΡ'ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΧΩ ΜΙΑ ΓΕΝΙΚΗ ΕΙΚΟΝΑ ΚΙ ΑΠΟ ΤΟ ΑΛΛΟ ΣΑΙΤ...ΤΙ ΓΝΩΜΗ ΕΧΩ ΓΙΑ ΣΕΝΑ;;;ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ!!!!!! s-oops mrstraet

ΕΔΩ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΖΗΤΗΣΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΠΟ ΤΑ ΜΕΛΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΝΕΦΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΠΟΙΑ ΕΙΚΟΝΑ

ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΛΑΤΡΕΨΕΙ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΧΩΡΟ ΔΙΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΛΙΓΟΙ Κ ΚΑΛΟΙ,ΜΕ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΧΙΟΥΜΟΡ ΚΑΙ ΔΙΑΘΕΣΗ ΝΑ ΠΕΡΝΑΜΕ ΚΑΛΑ!!!ΠΙΣΤΕΥΩ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΟΥΜΕ ΚΑΛΑ!!! violent3 costumed

ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΕΧΕΤΕ ΑΝΕΒΑΣΕΙ ΕΔΩ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ(ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΜΕ ΜΙΑ ΑΚΟΜΑ ΜΑΛΑΚΙΑ!!!)

baby
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/prigkipissoula?ref=name
Επισκέπτ
Επισκέπτης
Anonymous



ΠΑΤΑΤΟΣΥΜΠΑΘΕΙΕΣ.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΤΑΤΟΣΥΜΠΑΘΕΙΕΣ....   ΠΑΤΑΤΟΣΥΜΠΑΘΕΙΕΣ.... EmptyΤετ Δεκ 12, 2007 9:36 pm

aerath έγραψε:
halla
ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΜΩΡΕ ΓΙ'ΑΥΤΗΝ;;;
ΤΗΝ ΓΝΩΡΙΣΑ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΔΥΣΤΥΧΩΣ
ΕΚΤΟΣ ΟΤΙ ΜΕ ΕΚΑΝΕ ΠΟΥΤ@@@ΝΑ ΜΕ ΤΑ ΠΟΠ ΚΟΡΝ ΠΟΥ ΜΟΥ ΠΕΤΑΓΕ ΜΙΛΑΓΕ ΚΙ ΑΚΑΤΑΠΑΥΣΤΑ,ΕΛΕΟΣ!!!
ΛΟΙΠΟΝ,Η ΙΩΑΝΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΕΞΗΓΗΜΕΝΗ ΠΙΣΤΕΥΩ
ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΜΑΛΛΟΝ ΛΑΝΘΑΝΟΥΣΕΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ Κ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ ΟΛΟΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΣΚΥΛΑ(ΕΝΤΑΞΕΙ,ΕΓΩ ΤΟ ΝΟΜΙΖΑ)!!
ΚΑΤΑΒΑΘΟΣ ΕΙΝΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ!!!ΧΑΧΧΑ
ΛΟΙΠΟΝ,ΝΑ ΣΟΒΑΡΕΥΤΩ ΛΕΜΕΕΕ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΑΙΣΘΗΤΗ Η ΓΛΥΚΟΥΛΑ ΜΟΥ...!
ΕΠΙΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ ΤΡΕΛΟΚΟΜΕΙΟ,ΤΟ ΑΛΛΟ ΜΟΥ ΜΙΣΟ!!!
ΤΣΙΓΓΟΥΝΑ(ΔΕΝ ΕΒΑΛΕΣ ΚΕΡΜΑ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΤΟ ΑΛΟΓΑΚΙ ΧΑΖΟ)
ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΚΛΑΡΑ ΛΕΜΕ(ΟΧΙ ΣΑΝ ΕΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΒΑΡΙΕΣΑΙ,ΟΛΕΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΠΑΖΑ,ΟΠΩΣ Κ Η ΙΩΑΝΝΑ)
:uunglee: ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙ ΣΟΒΑΡΑ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ(ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΠΑΝΤΩΣ ΟΧΙ)
ΕΙΝΑΙ ΣΟΥΠΕΡ ΜΟΝΟ Κ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΗΚΕ ΠΟΥ ΕΚΑΤΣΑ Κ ΤΗΝ ΕΛΕΓΑ ΛΕΣΒΙΑ ΚΙ ΑΛΛΕΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ!!! i1loveu
Λοιπον, πρέπει να διαφυλάξω την τιμή μου καθώς νιώθω υποχρέωση να ενημερώσω το ευρύ κοινό της πατατούλας πως σου πετούσα τα ποπ κορν γιατι γκάριζες μέσα στο σινεμά "ΜΗ ΜΕ ΧΟΥΦΤΩΝΕΙΣ!!" και όλοι γυρνούσαν και με κοιτούσαν. τελυταία φορά που βγαίνω σε δημόσιο χώρο μαζί σου. τούλαχιστον όχι χωρίς τους σωματοφύλακες μου. Το αλογάκι δέν είχα κέρμα να το βάλω να ξεκινήσει καθώς όπως διαπίστωσες πληρώνω πάντα με χοντρά ή με κάρτα. Η επιταγή. Ακόμα να προσθέσω πως ουδεμία σχέση έχω με τρελοκομείο και ΕΙΔΙΚΑ σε σύγκριση μαζί σου, είμαι μια αξοπρεπέστατη και χαμηλών τόνων ΚΥΡΙΑ.
Υ.Γ. Πότε θα παντρευτούμε;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aerath
Συντονιστής
Συντονιστής
aerath


Αριθμός μηνυμάτων : 12086
Ηλικία : 38
(Τόπος) Από : θέωση είμαι
Registration date : 19/11/2007

ΠΑΤΑΤΟΣΥΜΠΑΘΕΙΕΣ.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΤΑΤΟΣΥΜΠΑΘΕΙΕΣ....   ΠΑΤΑΤΟΣΥΜΠΑΘΕΙΕΣ.... EmptyΤετ Δεκ 12, 2007 9:43 pm

με προκαλεις .... Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/prigkipissoula?ref=name
Remalos
Πατάτα Τηγανιτή
Πατάτα Τηγανιτή
Remalos


Αριθμός μηνυμάτων : 723
Registration date : 11/12/2007

ΠΑΤΑΤΟΣΥΜΠΑΘΕΙΕΣ.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΤΑΤΟΣΥΜΠΑΘΕΙΕΣ....   ΠΑΤΑΤΟΣΥΜΠΑΘΕΙΕΣ.... EmptyΤετ Δεκ 12, 2007 9:51 pm

Χμμμμμ αν και δεν σας ξερω αλλα θα σας γνωρισω καλυτερα ......αυτο που μου χει κανει κλικ και εχει φαση τρελη εδω μεσα ειναι οτι κυριαρχει μια αναρχια. Εχει πολλα μουτρα εδω μεσα και βλεπω γυναικες με χιουμορ και μ'αρεσει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aerath
Συντονιστής
Συντονιστής
aerath


Αριθμός μηνυμάτων : 12086
Ηλικία : 38
(Τόπος) Από : θέωση είμαι
Registration date : 19/11/2007

ΠΑΤΑΤΟΣΥΜΠΑΘΕΙΕΣ.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΤΑΤΟΣΥΜΠΑΘΕΙΕΣ....   ΠΑΤΑΤΟΣΥΜΠΑΘΕΙΕΣ.... EmptyΤετ Δεκ 12, 2007 9:52 pm

Remalos έγραψε:
Χμμμμμ αν και δεν σας ξερω αλλα θα σας γνωρισω καλυτερα ......αυτο που μου χει κανει κλικ και εχει φαση τρελη εδω μεσα ειναι οτι κυριαρχει μια αναρχια. Εχει πολλα μουτρα εδω μεσα και βλεπω ΣΕΞΥ γυναικες με χιουμορ και μ'αρεσει.


plusone1
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/prigkipissoula?ref=name
Επισκέπτ
Επισκέπτης
Anonymous



ΠΑΤΑΤΟΣΥΜΠΑΘΕΙΕΣ.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΤΑΤΟΣΥΜΠΑΘΕΙΕΣ....   ΠΑΤΑΤΟΣΥΜΠΑΘΕΙΕΣ.... EmptyΤετ Δεκ 12, 2007 9:55 pm

xaxaxaxaxaxaxaxxa!!!!!!!!!! eisai orgio re!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Remalos
Πατάτα Τηγανιτή
Πατάτα Τηγανιτή
Remalos


Αριθμός μηνυμάτων : 723
Registration date : 11/12/2007

ΠΑΤΑΤΟΣΥΜΠΑΘΕΙΕΣ.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΤΑΤΟΣΥΜΠΑΘΕΙΕΣ....   ΠΑΤΑΤΟΣΥΜΠΑΘΕΙΕΣ.... EmptyΤετ Δεκ 12, 2007 9:59 pm

aerath έγραψε:
Remalos έγραψε:
Χμμμμμ αν και δεν σας εχω για σεξυ αλλα θα σας σοβαντισω καλυτερα ......αυτο που μου χει κανει κλικ και εχει φαση τρελη εδω μεσα ειναι οτι κυριαρχει μια ασχημια. Εχει πολλα ασχημα μουτρα εδω μεσα και βλεπω ΣΕΞΥ αντρεε με χιουμορ.


plusone1


lol! lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
patatoula
Διαχειριστής
Διαχειριστής
patatoula


Αριθμός μηνυμάτων : 10694
Ηλικία : 49
(Τόπος) Από : το 3ο χωράφι αριστερά
Registration date : 22/09/2007

ΠΑΤΑΤΟΣΥΜΠΑΘΕΙΕΣ.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΤΑΤΟΣΥΜΠΑΘΕΙΕΣ....   ΠΑΤΑΤΟΣΥΜΠΑΘΕΙΕΣ.... EmptyΤετ Δεκ 12, 2007 10:14 pm

Ας τα παρω απο την αρχη!!
Συντονιστρια δεν θα γινεις που να σκασεις!!! Laughing

Η συγνωμη σου δεκτη αν και προσωπικα γελαω πολυ μαζι σου.
Ξερω οτι κανεις πλακα και νομιζω οτι ως τωρα ολοι το καταλαβαινουν. grinning

Δεν ηξερα οτι με παρακολουθεις απο το 2005 . Μα τοσο ερωτευμενη μαζι μου εισαι πια;;affraid
Απιστευτη με ειδες;; σκεψου ημουν και σοβαρη χιχι.
Οτι μικροδειχνω ειναι αληθεια αλλα μου εχει κατσει αυτο που μου ειπες οτι με περασες για παντρεμενη... πως κι ετσι;;; scratch

Εισαι απιστευτη!!! lovelove
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://patatoula.all-up.com
Remalos
Πατάτα Τηγανιτή
Πατάτα Τηγανιτή
Remalos


Αριθμός μηνυμάτων : 723
Registration date : 11/12/2007

ΠΑΤΑΤΟΣΥΜΠΑΘΕΙΕΣ.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΤΑΤΟΣΥΜΠΑΘΕΙΕΣ....   ΠΑΤΑΤΟΣΥΜΠΑΘΕΙΕΣ.... EmptyΤετ Δεκ 12, 2007 10:15 pm

Ηρθε η παταφλουδα μας! Ναι ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!! cheers cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
patatoula
Διαχειριστής
Διαχειριστής
patatoula


Αριθμός μηνυμάτων : 10694
Ηλικία : 49
(Τόπος) Από : το 3ο χωράφι αριστερά
Registration date : 22/09/2007

ΠΑΤΑΤΟΣΥΜΠΑΘΕΙΕΣ.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΤΑΤΟΣΥΜΠΑΘΕΙΕΣ....   ΠΑΤΑΤΟΣΥΜΠΑΘΕΙΕΣ.... EmptyΤετ Δεκ 12, 2007 10:18 pm

Remalos έγραψε:
Ηρθε η παταφλουδα μας! Ναι ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!! cheers cheers cheers
αγαπηηη!!!!!!!! :lovek:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://patatoula.all-up.com
Remalos
Πατάτα Τηγανιτή
Πατάτα Τηγανιτή
Remalos


Αριθμός μηνυμάτων : 723
Registration date : 11/12/2007

ΠΑΤΑΤΟΣΥΜΠΑΘΕΙΕΣ.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΤΑΤΟΣΥΜΠΑΘΕΙΕΣ....   ΠΑΤΑΤΟΣΥΜΠΑΘΕΙΕΣ.... EmptyΤετ Δεκ 12, 2007 10:24 pm

Ohhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh babyyyyyyyyyyyyyy babyyyyyyyyyyyyy!!!! welcome1
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aerath
Συντονιστής
Συντονιστής
aerath


Αριθμός μηνυμάτων : 12086
Ηλικία : 38
(Τόπος) Από : θέωση είμαι
Registration date : 19/11/2007

ΠΑΤΑΤΟΣΥΜΠΑΘΕΙΕΣ.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΤΑΤΟΣΥΜΠΑΘΕΙΕΣ....   ΠΑΤΑΤΟΣΥΜΠΑΘΕΙΕΣ.... EmptyΤετ Δεκ 12, 2007 10:27 pm

ΤΣΟΝΤΑ ΤΣΟΝΤΑ!! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/prigkipissoula?ref=name
Remalos
Πατάτα Τηγανιτή
Πατάτα Τηγανιτή
Remalos


Αριθμός μηνυμάτων : 723
Registration date : 11/12/2007

ΠΑΤΑΤΟΣΥΜΠΑΘΕΙΕΣ.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΤΑΤΟΣΥΜΠΑΘΕΙΕΣ....   ΠΑΤΑΤΟΣΥΜΠΑΘΕΙΕΣ.... EmptyΤετ Δεκ 12, 2007 10:29 pm

Γαμωτο δεν μπορω να μπω στο chat....Εχω κι αλλα προγραμματα ανοιχτα ..Αλλη φορα θα ρθω για σεξ εκει ας κανουμε αποχη τωρα.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
patatoula
Διαχειριστής
Διαχειριστής
patatoula


Αριθμός μηνυμάτων : 10694
Ηλικία : 49
(Τόπος) Από : το 3ο χωράφι αριστερά
Registration date : 22/09/2007

ΠΑΤΑΤΟΣΥΜΠΑΘΕΙΕΣ.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΤΑΤΟΣΥΜΠΑΘΕΙΕΣ....   ΠΑΤΑΤΟΣΥΜΠΑΘΕΙΕΣ.... EmptyΤετ Δεκ 12, 2007 10:33 pm

Remalos έγραψε:
Γαμωτο δεν μπορω να μπω στο chat....Εχω κι αλλα προγραμματα ανοιχτα ..Αλλη φορα θα ρθω για σεξ εκει ας κανουμε αποχη τωρα.....
χανεισ,... ειμαστε ηδη 3 γκομενακια Laughing

αερατηηη δεν απαντησες Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://patatoula.all-up.com
Remalos
Πατάτα Τηγανιτή
Πατάτα Τηγανιτή
Remalos


Αριθμός μηνυμάτων : 723
Registration date : 11/12/2007

ΠΑΤΑΤΟΣΥΜΠΑΘΕΙΕΣ.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΤΑΤΟΣΥΜΠΑΘΕΙΕΣ....   ΠΑΤΑΤΟΣΥΜΠΑΘΕΙΕΣ.... EmptyΤετ Δεκ 12, 2007 10:35 pm

Δε μπαινω λεμε! Ξερεις οτι ειμαι σατυρος και θα την πεσω και στις αλλες 2....Και μετα ποιος αντεχει τις σκηνες ζηλοτυπιας!!!!!!!!!!!!! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης
Anonymous



ΠΑΤΑΤΟΣΥΜΠΑΘΕΙΕΣ.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΤΑΤΟΣΥΜΠΑΘΕΙΕΣ....   ΠΑΤΑΤΟΣΥΜΠΑΘΕΙΕΣ.... EmptyΤετ Δεκ 12, 2007 10:37 pm

Remalos έγραψε:
Δε μπαινω λεμε! Ξερεις οτι ειμαι σατυρος και θα την πεσω και στις αλλες 2....Και μετα ποιος αντεχει τις σκηνες ζηλοτυπιας!!!!!!!!!!!!! lol!
εμενα μη με υπολογίζεις, θα βρεις τοίχο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aerath
Συντονιστής
Συντονιστής
aerath


Αριθμός μηνυμάτων : 12086
Ηλικία : 38
(Τόπος) Από : θέωση είμαι
Registration date : 19/11/2007

ΠΑΤΑΤΟΣΥΜΠΑΘΕΙΕΣ.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΤΑΤΟΣΥΜΠΑΘΕΙΕΣ....   ΠΑΤΑΤΟΣΥΜΠΑΘΕΙΕΣ.... EmptyΤετ Δεκ 12, 2007 10:37 pm

patatoula έγραψε:
Ας τα παρω απο την αρχη!!
Συντονιστρια δεν θα γινεις που να σκασεις!!! Laughing ΝΟΜΙΖΕΙΣ
Η συγνωμη σου δεκτη αν και προσωπικα γελαω πολυ μαζι σου.ΚΙ ΕΓΩ ΓΕΛΑΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ
Ξερω οτι κανεις πλακα και νομιζω οτι ως τωρα ολοι το καταλαβαινουν. grinning

Δεν ηξερα οτι με παρακολουθεις απο το 2005 . Μα τοσο ερωτευμενη μαζι μου εισαι πια;;affraid ΣΕ ΘΥΜΑΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΟΛΟΙ ΣΕ ΕΔΕΙΧΝΑΝ ΜΕ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ
Απιστευτη με ειδες;; σκεψου ημουν και σοβαρη χιχι.
Οτι μικροδειχνω ειναι αληθεια αλλα μου εχει κατσει αυτο που μου ειπες οτι με περασες για παντρεμενη... πως κι ετσι;;; scratch ΜΟΙΑΖΕΙΣ ΑΜΑΜΗΤΗ!!!

Εισαι απιστευτη!!! lovelove
ΤΟ ΞΕΡΩΩΩΩ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/prigkipissoula?ref=name
Remalos
Πατάτα Τηγανιτή
Πατάτα Τηγανιτή
Remalos


Αριθμός μηνυμάτων : 723
Registration date : 11/12/2007

ΠΑΤΑΤΟΣΥΜΠΑΘΕΙΕΣ.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΤΑΤΟΣΥΜΠΑΘΕΙΕΣ....   ΠΑΤΑΤΟΣΥΜΠΑΘΕΙΕΣ.... EmptyΤετ Δεκ 12, 2007 10:38 pm

Γιατι αγαπητη μου? Εχω καλο black and decker...Με επιστρωση διαμαντιου στο ''κεφαλι'' του ''τρυπανιου''...Μεχρι και ατσαλι τρυπαει! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης
Anonymous



ΠΑΤΑΤΟΣΥΜΠΑΘΕΙΕΣ.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΤΑΤΟΣΥΜΠΑΘΕΙΕΣ....   ΠΑΤΑΤΟΣΥΜΠΑΘΕΙΕΣ.... EmptyΤετ Δεκ 12, 2007 10:40 pm

Remalos έγραψε:
Γιατι αγαπητη μου? Εχω καλο black and decker...Με επιστρωση διαμαντιου στο ''κεφαλι'' του ''τρυπανιου''...Μεχρι και ατσαλι τρυπαει! lol!
ε, εμένα δεν με τρυπάει άκου που σου λέω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aerath
Συντονιστής
Συντονιστής
aerath


Αριθμός μηνυμάτων : 12086
Ηλικία : 38
(Τόπος) Από : θέωση είμαι
Registration date : 19/11/2007

ΠΑΤΑΤΟΣΥΜΠΑΘΕΙΕΣ.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΤΑΤΟΣΥΜΠΑΘΕΙΕΣ....   ΠΑΤΑΤΟΣΥΜΠΑΘΕΙΕΣ.... EmptyΤετ Δεκ 12, 2007 10:40 pm

ΡΕ ΑΥΤΟΣ ΠΗΡΕ ΦΟΡΑ,ΠΑΩ ΝΑ ΞΥΡΙΣΤΩ Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/prigkipissoula?ref=name
Remalos
Πατάτα Τηγανιτή
Πατάτα Τηγανιτή
Remalos


Αριθμός μηνυμάτων : 723
Registration date : 11/12/2007

ΠΑΤΑΤΟΣΥΜΠΑΘΕΙΕΣ.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΤΑΤΟΣΥΜΠΑΘΕΙΕΣ....   ΠΑΤΑΤΟΣΥΜΠΑΘΕΙΕΣ.... EmptyΤετ Δεκ 12, 2007 10:41 pm

halla έγραψε:
Remalos έγραψε:
Γιατι αγαπητη μου? Εχω καλο black and decker...Με επιστρωση διαμαντιου στο ''κεφαλι'' του ''τρυπανιου''...Μεχρι και ατσαλι τρυπαει! lol!
ε, εμένα δεν με τρυπάει άκου που σου λέω


Τι σου κανει τοτε? Σε γαργαλαει? Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης
Anonymous



ΠΑΤΑΤΟΣΥΜΠΑΘΕΙΕΣ.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΤΑΤΟΣΥΜΠΑΘΕΙΕΣ....   ΠΑΤΑΤΟΣΥΜΠΑΘΕΙΕΣ.... EmptyΤετ Δεκ 12, 2007 10:41 pm

Remalos έγραψε:
halla έγραψε:
Remalos έγραψε:
Γιατι αγαπητη μου? Εχω καλο black and decker...Με επιστρωση διαμαντιου στο ''κεφαλι'' του ''τρυπανιου''...Μεχρι και ατσαλι τρυπαει! lol!
ε, εμένα δεν με τρυπάει άκου που σου λέω


Τι σου κανει τοτε? Σε γαργαλαει? Laughing Laughing
ούτε καν
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Remalos
Πατάτα Τηγανιτή
Πατάτα Τηγανιτή
Remalos


Αριθμός μηνυμάτων : 723
Registration date : 11/12/2007

ΠΑΤΑΤΟΣΥΜΠΑΘΕΙΕΣ.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΤΑΤΟΣΥΜΠΑΘΕΙΕΣ....   ΠΑΤΑΤΟΣΥΜΠΑΘΕΙΕΣ.... EmptyΤετ Δεκ 12, 2007 10:45 pm

Καταλαβα....ειτε γ****ς τοιχο ειτε εσενα το ιδιο εεε? χαχαχααχχαχαχαχα!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης
Anonymous



ΠΑΤΑΤΟΣΥΜΠΑΘΕΙΕΣ.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΤΑΤΟΣΥΜΠΑΘΕΙΕΣ....   ΠΑΤΑΤΟΣΥΜΠΑΘΕΙΕΣ.... EmptyΤετ Δεκ 12, 2007 10:47 pm

Remalos έγραψε:
Καταλαβα....ειτε γ****ς τοιχο ειτε εσενα το ιδιο εεε? χαχαχααχχαχαχαχα!!
μμμμμμ, οχι καπου το χασες. απλά για να γ***** εμένα έχεις να βρεις πολλούς τοίχους μπροστά σου !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Remalos
Πατάτα Τηγανιτή
Πατάτα Τηγανιτή
Remalos


Αριθμός μηνυμάτων : 723
Registration date : 11/12/2007

ΠΑΤΑΤΟΣΥΜΠΑΘΕΙΕΣ.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΤΑΤΟΣΥΜΠΑΘΕΙΕΣ....   ΠΑΤΑΤΟΣΥΜΠΑΘΕΙΕΣ.... EmptyΤετ Δεκ 12, 2007 10:48 pm

Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΠΑΤΑΤΟΣΥΜΠΑΘΕΙΕΣ....
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 5Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
patatoula :: Η ΠΑΤΑΤΟΓΩΝΙΑ ΜΑΣ :: Άρθρα-
Μετάβαση σε: