patatoula
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΠόρταλΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 ολη η ζωη μου ....μια πατατα!!!

Πήγαινε κάτω 
+4
angelos68
patatoula
Χριστίνα
aerath
8 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
aerath
Συντονιστής
Συντονιστής
aerath


Αριθμός μηνυμάτων : 12086
Ηλικία : 38
(Τόπος) Από : θέωση είμαι
Registration date : 19/11/2007

ολη η ζωη μου ....μια πατατα!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ολη η ζωη μου ....μια πατατα!!!   ολη η ζωη μου ....μια πατατα!!! EmptyΠαρ Ιαν 11, 2008 4:10 am

Image hosted by servimg.com



ολη η ζωη μου ..μια πατατα...!!!συγκεκριμενα το σαιτ της πατατουλας!!!
εχω γραφτει απο τον νοεμβρη κ καθε μερα αγαπαω κ πιο πολυ αυτο το μερος...μερος;;;λαθος,λαθος...ειναι το παιδι μου...το αγαπαω κ το νοιαζομαι...κι εχω αποκτησει μια ψυχωση με αυτο,μια αρρωστεια...actionpc

κι οταν λεω αρρωστεια εννοω οτι οταν γυρναω σπιτι η πρωτη μου κινηση ειναι να αναψω τον υπολογιστη..μεχρι να φορτωσει εχω φτιαξει καφε κι εχω βαλει ενα πιατακι(:elephant: )φαι...

καθομαι ατελειωτες ωρες(ακομα κ μεχρι χαραματα παρολο που 8,30 χτυπαω καρτα)...εχω παραμελησει φιλους κ γνωστους...εχω παψει να μπαινω σε καποια σαιτ κ σε αλλα παλι εχω ελλατωσει τη συμμετοχη μου....


αλλα ολα αυτα μαλλον τα εχουν καταλαβει οι περισσοτεροι...
αυτο που ισως να μην υποπτευονται ειναι οτι πλεον η ψυχολογια μου εχει να κανει με το πως περναω στην πατατα....

και σημερα η αληθεια ειναι οτι στεναχωρηθηκα παρα πολυ...
https://patatoula.all-up.com/forum-f2/topic-t922.htm
εδω ειναι ο λογος που στεναχωρηθηκα,γιατι διαπιστωσα οτι αυτο που εμενα με κανει να περναω καλα κι ειναι η παρουσα μου ενδιαφερουσα ασχολια ...αυτο κανει πολλους να ξενερωνουν,να βαριουνται,να αδιαφορουν κλπ κλπ

δεν ειχα ορεξη να απαντησω σε πολλα θεματα μετα...
σκεφτηκα οτι μπορει εγω με την παρειτσα μου να κανω τον χαβαλε μου αλλα καποιοι "ενοχλουνται"....

ποια η θεση μου;;οποιες λυσεις κ να βρεθουν (η πιο προσφατη το τσατ του φορουμ https://patatoula.all-up.com/forum-f27/topic-t943.htm


οποιες λυσεις λοιπον κ να βρεθουν δεν μπορουν να συγκριθουν με την ελευθερια που πιστευα οτι ειχα...ελευθερια να βιαζω θεματα κ ποστ που με την σειρα τους εκμεταλλευονται την ελευθερια του αναγνωστη να εχει ενα καθαρο φορουμ

κανενα τσατ δεν μπορει να συγκρινει την συζητηση περι καπνισματος που εμπεριεχει μεσα οτι η halla το εχει κλειδωμενο...

που ο κουρσαρος λεει τα περι επικαιροτητας που αμφιβαλλω αν κι εκεινος τα διαβαζει κ πεταγομαι σαν τσουτσου

που με καθε ευκαιρια τα γνωστα ρεμαλια μελη φλερταρουν μεταξυ τους κ το κανουν τσοντα τσονταlol!

που σε ενα ασχετο θεμα εμεις λεμε για το πως περασαμε στο σινεμα,στο τσιπουραδικο,στο τυροπιταδικο ...κ παει λεγοντας!!!


που σε καθε ευκαρια οτι θυμαμαι χαιρομαι κ σας προτεινω να παμε κι εμεις εκει (πχ στο αλλου,σινεμα,καρτ,μποουλινγκ,πιστα κλπ κλπ)


που χιλια δυο που αν κατσω να τα σκεφτω θα αργησω για τη δουλεια...

εχει τυχει να κατσω να διαβασω κανα πιο παλιο θεμα κ ο βιασμος του ηταν πολυ πιο απολαυστικος απο το ιδιο το θεμα!!!

κ να γινω κ λιγο κακια τωρα...χεστηκα αν ενα θεμα που δεν ειναι ενδιαφερον καθολου το βιαζω κ δεν σκεφτομαι το ενα το πολυ δυο ατομα που θα ηθελε να το διαβασει κι εμεις εχουμε γραψει 10σελιδες με διαφορες ασχετες ********...ναι ναι χεστηκα..γιατι ξερω οτι σε αυτες τις σελιδες ειναι πολυ περισσοτερα τα ατομα που γελασαν κ διασκεδασαν ...οποτε καλυτερα απο το να εμενε με μια δυο απαντησεις κ τερμα...


ισως πειτε οτι σκεφτομαι εγωιστικα...δεν αμφιβαλλω,ισως ειναι ετσι...αλλα ο στοχος της ξενιας ηταν να φτιαξει ενα χωρο που να περναμε καλα...αν πηδαω ενα θεμα δε σημαινει οτι δε σεβομαι τον χωρο ή τα μελη..

βεβαια ολα εχουν ενα οριο...γι'αυτο αλλωστε σε πολυ σοβαρα θεματα προτιμω να μην απανταω καθολου(εξαλλου γι'αυτο δεν βαζω θεματα που δε λεει να τα βιασειςπχθανατους,θρησκειες κλπ)

αυτον τον χωρο τον λατρευω,δεν βαριεμαι να το λεω..κ τον λατρευω γιατι πολυ απλα λατρευω τα ατομα που εχουμε μια στενη σχεση εδω μεσα...

δεν μπορουσα ποτε να φανταστω οτι απο το νετ θα ειχα ποτε κολλητιλικια με καποιον...κι ομως...
παραδειγμα την halla δεν την αισθανομαι απλα κολλητη...θα ελεγα σαν αδερφη μου(οσο παρανοικο κι αν ακουγεται,απλα σκεφτειτε οτι καποιοι ανθρωποι δενουν μαγικα)(αν κ αυτη με γουσταρει ερωτικα κι οχι αδελφικαRazz )

οπως επισης δεν φανταζομουν οτι θα εδενα τοσο με την patatoula γιατι πολυ απλα θα μπορουσε να ηταν μαμα μουlol! ,α ρε ξενια,να δω ποτε θα σε παντρεψω(γιατι αν κανεις αλλη κουμπαρα θα σε φαω) για να παρω επιτελους την θεση σουmrstraet

για τον coursaro δεν το συζητω,ειναι η εμπνευση μου κι ανυπομονω να βλεπω τι μου εχει απαντησει!!!!!!!!σ'αγαπαω ρε βλαμενοοοοοοοfight


το ρεμαλακι μου ειναι η ηδονη μου,εχει καλυψει το δευτερο σημαντικο κεφαλαιο της ζωης μου κ πληροι απολυτα κ το πρωτο(για να μην σας μπερδευω,το πρωτο ειναι το χιουμορ κ το 2ο το σεξRazz

ο exivos εχει πιασει το νοημα των φορουμ κ προσωπικα μαμιομαστε(αυτο δε σημαινει το πμ;;Wink ειναι σουπερ ατομο κ κριμα που δεν το δειχνει τοσο οσο το βλεπω εγω κ δημοσιαTwisted Evil

μου αρεσει να πειραζω τον αντρεα γιατι ειναι φιγουρινι

να ανοιγω θεματα που μας ξεσηκωνουν γιατι αφορουν τα φυλα κ τις ανθρωπινες σχεσεις...κ σε αυτα τα θεματα γουσταρω να βλεπω τις απαντησεις του αγγελου 68,μιλα η φιλοσοφια βρε αδερφε

οπα,μπηκα παλι στο τρυπακι να μιλαω για μελη ονομαστικα,δεν σβηνω οτι εγραψα αλλα δεν θα συνεχισω γιατι θα πρεπει να γραψω για ολους...
απ'οτι καταλαβαινετε για εμενα δεν ειναι ενα σαιτ,ενα φορουμ,κατι νετ τελοσπαντων...ειναι ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ που επειδη δεν εχουμε τη δυνατοτητα να τα λεμε απο κοντα τα λεμε απο εδω,εξαλλου η φαση ειναι οταν το θεμα αφορα το παιδι του πασχαλη κι εγω γραφω θελω σεξ!!!!lol!

σε αυτο το αρθρο δεν με απασχολει να σχολιασετε αν ειναι καλο να πηδαμε θεματα ή οχι,εξαλλου παρακαλεσα να μου πειτε τη γνωμη σας κ τις προτασεις σας στο θεμα που ανοιχτηκε...

εγω απλα ηθελα να ξαναεπισημανω οτι καθε φορα που μου λενε εμμεσως οτι εχω κανει το φορουμ σκατα να θυμαστε οτι εγω σας εχω γραμενους στο σημειο τζι μου,κι οτι τα ατομα που θελω να εχω επαφες απο εδω τα εχω κι εξω,τα εχω στο μσν μου,τα εχω στην καρδια μου,κι οσα δεν ειναι ηδη στα δυο πρωτα ειναι στο τριτο!!!Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/prigkipissoula?ref=name
Χριστίνα
Πατάτα Φούρνου
Πατάτα Φούρνου
Χριστίνα


Αριθμός μηνυμάτων : 284
Ηλικία : 42
(Τόπος) Από : Κύπρος
Registration date : 30/09/2007

ολη η ζωη μου ....μια πατατα!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ολη η ζωη μου ....μια πατατα!!!   ολη η ζωη μου ....μια πατατα!!! EmptyΠαρ Ιαν 11, 2008 6:52 am

Ψωνάρα Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
patatoula
Διαχειριστής
Διαχειριστής
patatoula


Αριθμός μηνυμάτων : 10694
Ηλικία : 49
(Τόπος) Από : το 3ο χωράφι αριστερά
Registration date : 22/09/2007

ολη η ζωη μου ....μια πατατα!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ολη η ζωη μου ....μια πατατα!!!   ολη η ζωη μου ....μια πατατα!!! EmptyΠαρ Ιαν 11, 2008 8:32 am

ρε μωρο μου σου ειπα και στο μσν να μην στεναχωριεσαι. :lovek:
Σου εξηγησα που συμφωνω και που οχι σε οτι γραψανε οι αλλοι και σε οτι γινεται εδω μεσα!!
Ολα θα γινουν αμα ειμαστε μια δεμενη παρεουλα με θετικη σκεψη και ενεργεια... ολη η ζωη μου ....μια πατατα!!! 793370

καλα η φωτο ολα τα λεφτα λεμε lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://patatoula.all-up.com
angelos68
Πατάτα Φούρνου
Πατάτα Φούρνου
angelos68


Αριθμός μηνυμάτων : 358
Ηλικία : 55
Registration date : 09/10/2007

ολη η ζωη μου ....μια πατατα!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ολη η ζωη μου ....μια πατατα!!!   ολη η ζωη μου ....μια πατατα!!! EmptyΠαρ Ιαν 11, 2008 9:02 am

Αερατη , εν ολιγοις : Μη χαλιεσαι και μη σκας.
Η ζωη ειναι πολυ μικρη να την παιρνουμε συνεχεια στα σοβαρα θελει και την πλακα της . Και μαλιστα σε δοσεις μεγαλες.
Εισαι μολις 22 χρονων. Δεν περιμενω να μιλας σαν τη θεια Λενα,θα ηταν αφυσικο. Μια χαρα ξηγιεσαι και εισαι ο.κ ατομο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης
Anonymous



ολη η ζωη μου ....μια πατατα!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ολη η ζωη μου ....μια πατατα!!!   ολη η ζωη μου ....μια πατατα!!! EmptyΠαρ Ιαν 11, 2008 10:37 am

Α, ρε φιλενάδα, μη κάθεσαι και σκας. Είσαι η ψυχή του φόρουμ και αυτό πλέον είναι αναμφισβήτητο. Είπαμα κράτα τα καλά και γράψε τα κακά άτομα στο "G" σου όπως λες. Εξάλλου, ότι και να γίνει μετά από εδώ, θα έχεις αποκομήσει κάτι καλό. Θα παντρευτούμε. Και δεν θέλω σχόλια με σε χ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
patatoula
Διαχειριστής
Διαχειριστής
patatoula


Αριθμός μηνυμάτων : 10694
Ηλικία : 49
(Τόπος) Από : το 3ο χωράφι αριστερά
Registration date : 22/09/2007

ολη η ζωη μου ....μια πατατα!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ολη η ζωη μου ....μια πατατα!!!   ολη η ζωη μου ....μια πατατα!!! EmptyΠαρ Ιαν 11, 2008 11:48 am

halla χαχαχαχαχαχα lol!
αντε κοριτσια με το καλο!! Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://patatoula.all-up.com
coursaros
Συντονιστής
Συντονιστής
coursaros


Αριθμός μηνυμάτων : 15001
Ηλικία : 51
(Τόπος) Από : καμωμένος
Registration date : 23/09/2007

ολη η ζωη μου ....μια πατατα!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ολη η ζωη μου ....μια πατατα!!!   ολη η ζωη μου ....μια πατατα!!! EmptyΠαρ Ιαν 11, 2008 5:48 pm

halla έγραψε:
Α, ρε φιλενάδα, μη κάθεσαι και σκας. Είσαι η ψυχή του φόρουμ και αυτό πλέον είναι αναμφισβήτητο. Είπαμα κράτα τα καλά και γράψε τα κακά άτομα στο "G" σου όπως λες. Εξάλλου, ότι και να γίνει μετά από εδώ, θα έχεις αποκομήσει κάτι καλό. Θα παντρευτούμε. Και δεν θέλω σχόλια με σε χ....
Αυτό να δω, και ύστερα ας πεθάνω!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.greek-astronomy.com
aerath
Συντονιστής
Συντονιστής
aerath


Αριθμός μηνυμάτων : 12086
Ηλικία : 38
(Τόπος) Από : θέωση είμαι
Registration date : 19/11/2007

ολη η ζωη μου ....μια πατατα!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ολη η ζωη μου ....μια πατατα!!!   ολη η ζωη μου ....μια πατατα!!! EmptyΠαρ Ιαν 11, 2008 5:49 pm

halla έγραψε:
Α, ρε φιλενάδα, μη κάθεσαι και σκας. Είσαι η ψυχή του φόρουμ και αυτό πλέον είναι αναμφισβήτητο. Είπαμα κράτα τα καλά και γράψε τα κακά άτομα στο "G" σου όπως λες. Εξάλλου, ότι και να γίνει μετά από εδώ, θα έχεις αποκομήσει κάτι καλό. Θα παντρευτούμε. Και δεν θέλω σχόλια με σε χ....



affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/prigkipissoula?ref=name
aerath
Συντονιστής
Συντονιστής
aerath


Αριθμός μηνυμάτων : 12086
Ηλικία : 38
(Τόπος) Από : θέωση είμαι
Registration date : 19/11/2007

ολη η ζωη μου ....μια πατατα!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ολη η ζωη μου ....μια πατατα!!!   ολη η ζωη μου ....μια πατατα!!! EmptyΠαρ Ιαν 11, 2008 5:50 pm

ευχαριστω βρε μωρακια,σας λατρευωωωωωωωωωωωωωωωωω fuckscott1
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/prigkipissoula?ref=name
aerath
Συντονιστής
Συντονιστής
aerath


Αριθμός μηνυμάτων : 12086
Ηλικία : 38
(Τόπος) Από : θέωση είμαι
Registration date : 19/11/2007

ολη η ζωη μου ....μια πατατα!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ολη η ζωη μου ....μια πατατα!!!   ολη η ζωη μου ....μια πατατα!!! EmptyΠαρ Ιαν 11, 2008 5:51 pm

coursaros έγραψε:
halla έγραψε:
Α, ρε φιλενάδα, μη κάθεσαι και σκας. Είσαι η ψυχή του φόρουμ και αυτό πλέον είναι αναμφισβήτητο. Είπαμα κράτα τα καλά και γράψε τα κακά άτομα στο "G" σου όπως λες. Εξάλλου, ότι και να γίνει μετά από εδώ, θα έχεις αποκομήσει κάτι καλό. Θα παντρευτούμε. Και δεν θέλω σχόλια με σε χ....
Αυτό να δω, και ύστερα ας πεθάνω!!!

ε τοτε δεν θα το δεις γκαμηλα.εξαλλου εκεινη το εχει :closed:


:uunglee:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/prigkipissoula?ref=name
coursaros
Συντονιστής
Συντονιστής
coursaros


Αριθμός μηνυμάτων : 15001
Ηλικία : 51
(Τόπος) Από : καμωμένος
Registration date : 23/09/2007

ολη η ζωη μου ....μια πατατα!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ολη η ζωη μου ....μια πατατα!!!   ολη η ζωη μου ....μια πατατα!!! EmptyΠαρ Ιαν 11, 2008 6:03 pm

Λοιπόν, όχι απλώς γουστάρω, τρελλαίνομαι για τους βιασμούς.... Εξ'άλλου, εγώ είμαι από τους πρώτους που παίρνουν μέρος στα όργια αυτά...
Όμως... επειδή ξέρω πως (ενδεχομένως) υπάρχουν κάποιοι που δεν μας γνωρίζουν, και σίγουρα, δεν μπορούν να μπούν στη λογική μας (ακόμα, γιατί είμαι σίγουρος πως σε λίγο καιρό θα μας μάθουν) ίσως τους φαίνεται παρατραβηγμένο όλο αυτό...
Και έτσι, σκέφτηκα να ανεβάσω εκείνο το θέμα....
Το καλό που κρατάω εγώ από όλο αυτό, είναι οι γνώμες που ακούστηκαν, όλες, ανεξαιρέτως, οι ιδέες που δόθηκαν, καθώς επίσης και αυτό εδώ, το πανέμορφο αρθράκι.... Smile
Τώρα πλέον, το "τσόντα τσόντα" θα αντικατασταθεί από το "σπλιτ σπλιτ"
Razz:P:P:P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.greek-astronomy.com
aerath
Συντονιστής
Συντονιστής
aerath


Αριθμός μηνυμάτων : 12086
Ηλικία : 38
(Τόπος) Από : θέωση είμαι
Registration date : 19/11/2007

ολη η ζωη μου ....μια πατατα!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ολη η ζωη μου ....μια πατατα!!!   ολη η ζωη μου ....μια πατατα!!! EmptyΠαρ Ιαν 11, 2008 6:09 pm

coursaros έγραψε:
Λοιπόν, όχι απλώς γουστάρω, τρελλαίνομαι για τους βιασμούς.... Εξ'άλλου, εγώ είμαι από τους πρώτους που παίρνουν μέρος στα όργια αυτά...
Όμως... επειδή ξέρω πως (ενδεχομένως) υπάρχουν κάποιοι που δεν μας γνωρίζουν, και σίγουρα, δεν μπορούν να μπούν στη λογική μας (ακόμα, γιατί είμαι σίγουρος πως σε λίγο καιρό θα μας μάθουν) ίσως τους φαίνεται παρατραβηγμένο όλο αυτό...
Και έτσι, σκέφτηκα να ανεβάσω εκείνο το θέμα....
Το καλό που κρατάω εγώ από όλο αυτό, είναι οι γνώμες που ακούστηκαν, όλες, ανεξαιρέτως, οι ιδέες που δόθηκαν, καθώς επίσης και αυτό εδώ, το πανέμορφο αρθράκι.... Smile
Τώρα πλέον, το "τσόντα τσόντα" θα αντικατασταθεί από το "σπλιτ σπλιτ"
Razz:P:P:P


αχ βρε κουρσαρε χθες ημουν κομματια αλλα σημερα μετα απο ωριμη σκεψη καταλαβα οτι τσαμπα χαλιεμαι,οποιοι γουσταρουν,οσοι δεν γουσταρουν να πανε σε αλλο φορουμ!!!


αερατη δε θα ξαναβρουν!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/prigkipissoula?ref=name
Exivos
Πατάτα Τηγανιτή με Τυρί
Πατάτα Τηγανιτή με Τυρί
Exivos


Αριθμός μηνυμάτων : 1538
Ηλικία : 58
(Τόπος) Από : 40παράληλος
Registration date : 03/12/2007

ολη η ζωη μου ....μια πατατα!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ολη η ζωη μου ....μια πατατα!!!   ολη η ζωη μου ....μια πατατα!!! EmptyΣαβ Ιαν 12, 2008 11:28 am

Μπήκα στο πατατούλα από περιέργεια και το πρώτο που είδα είναι ότι όλα τα μέλει είναι μια παρέα που οι περισσότεροι γνωρίζονται προσωπικά σε μια τέτοια παρέα λοιπόν δεν μπορείς να βάλεις φραγμούς για το πώς θα συμπεριφέρονται , και πως μπορεί κάποιος να μιλάει για βιασμούς όταν και αυτός συμμετέχει , ποιος μαμάει τα θέματα αν ο σκοπός είναι η διασκέδαση ,

Αν κατάλαβα καλά το όλο πρόβλημα έχει να κάνει με το τη γνώμη θα σχηματίσει κάποιο καινούργιο μέλος (που σημειωτέων κανείς δεν αποπήρε) Αν ο σκοπός είναι να έρθουν όσο το δυνατόν περισσότερα άτομα μέσα τότε ναι θέλει εγκράτεια τότε όμως θα αλλάξει το ύφος ……διαλέχτε


Προς θεού όμως μην αρχίσουμε να τρωγόμαστε χωρίς να υπάρχει λόγος , Σεβασμός και κατανόηση υπάρχει, και όλα θα γίνουν όπως πρέπει

Αεράτη ……..είσαι ψυχούλα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
yvet
Πατάτα Βραστή
Πατάτα Βραστή
yvet


Αριθμός μηνυμάτων : 165
(Τόπος) Από : ...καμωμενη
Registration date : 22/11/2007

ολη η ζωη μου ....μια πατατα!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ολη η ζωη μου ....μια πατατα!!!   ολη η ζωη μου ....μια πατατα!!! EmptyΣαβ Ιαν 12, 2008 12:41 pm

αερατη γλυκια μου,σε εκεινο το θεμα,εγραψες με κεφαλαια και μας παρακαλεσες να τοποθετηθουμε...απο σεβασμο λοιπον απλα και μονο στην παρακληση σου,το εκανα...τα ειχα σκεφτει κι εγω αυτα ,(κι ακομη περισσοτερα που τα περιορισα και δεν τα εξεφρασα και εαν θες θα στα πω στο τσατ)αλλα ποτε δεν θα τα εγραφα εαν δεν ζητουσες την αποψη μας,διοτι ειλικρινα δεν με ενδιαφερει το να μπουκαρω σε μια παρεα και να απαιτησω να γινει αυτο το σπιτι οπως το δικο μου ,εδω ειμαι φιλοξενουμενη και εαν μου αρεσει παραμενω εαν οχι παραφευγω...απλο ειναι.
οταν ζηταμε ομως κατι ,πρεπει να μπορουμε να αντεξουμε και τις επιπτωσεις απο την διαφορετικη αποψη του αλλου και οχι να στεναχωριομαστε για κατι τοσο χαζο,υπαρχουν σοβαροτερα θεματα να σε στεναχωρουν και οχι το νετ (ελεος).
και που να σφιξουν οι ζεστουλες,ε? Basketball
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.paranoisi.tk
Επισκέπτ
Επισκέπτης
Anonymous



ολη η ζωη μου ....μια πατατα!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ολη η ζωη μου ....μια πατατα!!!   ολη η ζωη μου ....μια πατατα!!! EmptyΣαβ Ιαν 12, 2008 3:16 pm

Όπως και να χει δεν υπάρχει άνθρωπος μέσα σε αυτό το φόρουμ που να μη συμπαθεί την aerath (ή μήπως υπάρχειWink, πιστεύω πως αν υπήρχε πρόβλημα θα είχε εκφραστεί πιο νωρίς΄, κανένας όμως δεν διαμαρτηρήθηκε ποτέ για τον τρόπο που γράφει. Τεσπάντων δεν βαριέσαι καλή καρδιά να υπάρχει και όλα τ'άλλα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aerath
Συντονιστής
Συντονιστής
aerath


Αριθμός μηνυμάτων : 12086
Ηλικία : 38
(Τόπος) Από : θέωση είμαι
Registration date : 19/11/2007

ολη η ζωη μου ....μια πατατα!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ολη η ζωη μου ....μια πατατα!!!   ολη η ζωη μου ....μια πατατα!!! EmptyΣαβ Ιαν 12, 2008 4:14 pm

halla έγραψε:
Όπως και να χει δεν υπάρχει άνθρωπος μέσα σε αυτό το φόρουμ που να μη συμπαθεί την aerath (ή μήπως υπάρχειWink, πιστεύω πως αν υπήρχε πρόβλημα θα είχε εκφραστεί πιο νωρίς΄, κανένας όμως δεν διαμαρτηρήθηκε ποτέ για τον τρόπο που γράφει. Τεσπάντων δεν βαριέσαι καλή καρδιά να υπάρχει και όλα τ'άλλα...


ΟΧΙ ΒΕΒΑΙΑΑΑΑΑΑΑTwisted Evil Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/prigkipissoula?ref=name
Miss Piggy
Πατάτα Φούρνου
Πατάτα Φούρνου
Miss Piggy


Αριθμός μηνυμάτων : 467
Ηλικία : 44
(Τόπος) Από : Όδος Χωράφια, Νούμερο Αγκάθια
Registration date : 23/11/2007

ολη η ζωη μου ....μια πατατα!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ολη η ζωη μου ....μια πατατα!!!   ολη η ζωη μου ....μια πατατα!!! EmptyΚυρ Ιαν 13, 2008 10:59 pm

αερατη κάνε πως δεν είδες, δεν άκουσες, δεν διάβασες...με λίγα λόγια κάνε την κινέζα κι όλα καλά...

Είσαι η τρέλα της παρέας εδώ...Μας κάνεις να γελάμε και να ξεφεύγουμε από κει και πέρα σε όποιον αρέσουμε κοριτσάρα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://ka8reftis.pblogs.gr
Επισκέπτ
Επισκέπτης
Anonymous



ολη η ζωη μου ....μια πατατα!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ολη η ζωη μου ....μια πατατα!!!   ολη η ζωη μου ....μια πατατα!!! EmptyΚυρ Ιαν 13, 2008 11:00 pm

Miss Piggy έγραψε:
αερατη κάνε πως δεν είδες, δεν άκουσες, δεν διάβασες...με λίγα λόγια κάνε την κινέζα κι όλα καλά...

Είσαι η τρέλα της παρέας εδώ...Μας κάνεις να γελάμε και να ξεφεύγουμε από κει και πέρα σε όποιον αρέσουμε κοριτσάρα...
plusone1 plusone1 plusone1 plusone1 plusone1 plusone1 plusone1
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aerath
Συντονιστής
Συντονιστής
aerath


Αριθμός μηνυμάτων : 12086
Ηλικία : 38
(Τόπος) Από : θέωση είμαι
Registration date : 19/11/2007

ολη η ζωη μου ....μια πατατα!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ολη η ζωη μου ....μια πατατα!!!   ολη η ζωη μου ....μια πατατα!!! EmptyΚυρ Ιαν 13, 2008 11:13 pm

πιγκυ τι δωρο θες εσυ παλι;;;ελεος,εναν ψωροβασικο παιρνω γμτ Evil or Very Mad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/prigkipissoula?ref=name
Miss Piggy
Πατάτα Φούρνου
Πατάτα Φούρνου
Miss Piggy


Αριθμός μηνυμάτων : 467
Ηλικία : 44
(Τόπος) Από : Όδος Χωράφια, Νούμερο Αγκάθια
Registration date : 23/11/2007

ολη η ζωη μου ....μια πατατα!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ολη η ζωη μου ....μια πατατα!!!   ολη η ζωη μου ....μια πατατα!!! EmptyΚυρ Ιαν 13, 2008 11:17 pm

aerath έγραψε:
πιγκυ τι δωρο θες εσυ παλι;;;ελεος,εναν ψωροβασικο παιρνω γμτ Evil or Very Mad

θέλω να είσαι ο εαυτός σου και σε όποιον δεν αρέσει να πάει να να να ναα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://ka8reftis.pblogs.gr
Επισκέπτ
Επισκέπτης
Anonymous



ολη η ζωη μου ....μια πατατα!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ολη η ζωη μου ....μια πατατα!!!   ολη η ζωη μου ....μια πατατα!!! EmptyΔευ Ιαν 14, 2008 4:11 pm

:bravicimo: :bravicimo: :bravicimo:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ολη η ζωη μου ....μια πατατα!!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
patatoula :: Η ΠΑΤΑΤΟΓΩΝΙΑ ΜΑΣ :: Άρθρα-
Μετάβαση σε: