patatoula
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΠόρταλΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 ΣΧΕΣΕΙΣ ... ΟΛΑ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ

Πήγαινε κάτω 
+2
patatoula
ageladitsa
6 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ageladitsa
Συντονιστής
Συντονιστής
ageladitsa


Αριθμός μηνυμάτων : 2713
Ηλικία : 39
(Τόπος) Από : Εδώ, Εκεί, Παραπέρα . . . Παντού!!!
Registration date : 27/09/2007

ΣΧΕΣΕΙΣ ... ΟΛΑ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΣΧΕΣΕΙΣ ... ΟΛΑ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ   ΣΧΕΣΕΙΣ ... ΟΛΑ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ EmptyΤρι Σεπ 23, 2008 3:06 am

Το 'ξερα ότι έτσι είναι οι σχέσεις.
ΣΧΕΣΕΙΣ ... ΟΛΑ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ Relati10

Λίγο άβολα,ίσως και δύσκολα στην αρχη, αλλα μετα λιακαδα και λουλουδια.
Τι γινετε όμως όταν ξεκινάς αντίστροφα; Οι άνθρωποι πια έχουμε απομονωθεί τόσο πολύ, ίσως φταίνε τα πρότυπα που είχαμε μικροί, ίσως πάλι όχι. Ίσως επειδη θέλουμε όλοι να γίνουμε κάτι διαφορετικό από τους γύρω μας, ίσως και από τον ίδιο μας τον εαυτό. Ξέρεις μερικες φορές θέλουμε τόσο πολύ να γίνουμε κα΄τι αλλο και τόσο πολύ μακρυνό απο το εγώ μας που δε καταλαβαίνουμε ότι είμαστε εγκλοβισμένοι στην ίδια μας παγίδα.

Ήθελα τόσο πολύ να είμαι εγω! Να είμαι απλό το κορίτσι που όλοι θα θαύμαζαν, και όχι με την ψωνίστηκη έννοια, όχι με αυτή. Ήθελα απλώς να χαίρονται οι γονείς μου για μένα και οι φίλοι μου να χαίρονται που είμαι τόσο εγώ και τόσο σε καλή σε όλα μου. Ίσως ακουστεί ηλίθιο και παιδιάστικο αλλά εγω δεν είμαι καθόλου χαρούμενη για ότι έχω καταφέρει γιατί όπως προείπα πολλές φορές εγκλοβιζόμαστε στα όνειρά μας και δε μπορούμε να τα εκπληρώσουμε τελικά. Σήμερα έννοιωσα πως ότι έχω δώσει ότι έχω κάνει είναι στην αφάνεια, είναι το τίποτα στο κενό. Πως γίνετε να δείνεις να δείνεις και τίποτα να μην φαίνεται όλα να είναι στην αφάνεια...

Συνάντησα δύο παλιές μου συμαθήτριες σήμερα και μηλούσαν για μένα με τόσο θαυμασμό.... Περίμεναν αυτό που είχα αφήσει πίσω μου και ανυπομονούσαν να μάθουν τα νέα μου γιατί ήμουνα δυναμική, ήμουνα φοβερή και σίγουρα η ζωή μου τα τελευταία 5 χρόνια θα ήταν τέλεια... Ειληκρινά κοκορεύτικα πολύ για ότι έχω καταφέρει ως τώρα και έφυγα με το χαμόγελο της επιτυχείας στο πρόσωπό μου!
ΣΧΕΣΕΙΣ ... ΟΛΑ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ Pict111

Οι σχέσεις όμως είναι τόσο δύσκολες, τόσο δύσκολες...
Ότι δείνεις πρέπει να είναι με μέτρο και να μην δείνεις ποτέ τα πάντα. Πολύ σοφή κουβέντα αυτή όποιος την σκέφτηκε ήταν μεγάλος φιλόσοφος!!! Μέχρι πριν λιγες ώρες ήμουνα Θεα ήμουνα το ΕΓΩ μου, αλλά τι γίντε όταν το άλλο σου ΕΓΩ είναι δυσαρεστημένο; Τι γίνετε όταν σου παραπονιέται συνεχώς; Στην αρχή σκέφτηκα ότι είναι εγωηστής. Έχω κάνει τόσα πολλά πράγματα και ακόμα δε του φτάνουν;
ΣΧΕΣΕΙΣ ... ΟΛΑ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ Scches10
Κανένας δε πίστευε ότι ήμουνα ικανή να κάνω τόσο μεγάλα βήματα ούτε κι εγώ, αλλά προσπάθησα να μου αποδείξω το αντίθετο' και κάθε φορά έλεγα "δε γινετε να μη μπορείς να το κάνεις κανείς δεν είναι καλύτερος από 'σένα κορίτσι μου" και προσπαθούσα ακόμα πιο πολύ και ανέβαινα όχι από τις σκάλες αλλά με πύραυλο για να μην έχει παράπονο κανέις και όλοι να έιναι ευτυχησμένοι όλοι να με θαυμάζουν. Όμως κάθε φορά ο πήχης ανέβαινε κι εγω έπρεπε ή να ντοπαριστώ ήνα λιγήσω.
Ε,,, λοιπόν σήμερα λίγησα! ΤΕΡΜΑ δε πάει ΑΛΛΟ.... πως το λένε ρε, γαμώτο!!! Δεν αντέχω άλλο, είναι ένας υπέροχος άνθρωπος, είναι καταπληκτικός και ειληκρυνά, μέχρι πριν μια ώρα ίσως να τον έβριζα και να τον κατηγορούσα. Ίσως να έψαχνα να βρω αφορμές για να τον μισήσουν όλοι, άλλα δεν είναι κακός ανθρωπος απλό είναί ένα κακομαθημένο παιδι, όπως είμαι κι εγώ....
ΣΧΕΣΕΙΣ ... ΟΛΑ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ Notebo10
Ίσως πρέπει να τον αφήσω να βρει κάτι καλύτερο από μένα ίσως πρέπει να βρει κα΄τι που να μπορέι να αντέξει και να ακολουθήσει την ζωή του και όλα όσα δείνει και να μπορέι να τα εκτημήσει καλύτερα από μενα. Ίσως πάλι να είμαι πολύ εγωήστρια που δεν τον άφησα πριν δύο χρόνια να το κάνει αυτό...
Όλοι θα βιαστήτε να πείτε ότι όλα είναι προσωρινα και πως όλα θα αλλάξουν. Τι γίνετε όμως όταν σε πολεμάνε από μέσα; Τι γίνετε όταν όλοι στο παίζουν καλοί και φίλοι και το μόνο που θέλουν είναι να σε εκμεταλευτούν; Τι γίνετε όταν όλα τα προβλήματα έρχονται από τους γυρω σου και έμπιστούς σου; Τι κάνεις; Κι εδώ τίθετε το μεγάλο ερώτημα : "Γιατί να έιναι τόσο δύσκολες οι σχέσεις;"
ΣΧΕΣΕΙΣ ... ΟΛΑ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ The_no10
Όλα σήμερα γίνονται με ένα απλό τηλεφώνημα, ένα μέσω που έγινε απαρρέτητο στη ζωή μου από τότε που γνώρρησα αυτόν τον άνθρωπο. Και ξαναρωτάω τι γίνετε όταν όλα στραβώνουν από τους γύρω σου; Όταν όλη σου η ζωή γίνετε ένα χαλασμένο τηλέφωνο; Είμαι αρκετά όρημη για να παραδεχθώ ότι έγω έχω δώσει και το δικαίωμα και την αφορμή και την αιτία και όλα εγώ, για όλα φταίω εγώ , που θα έλεγε ο Πορτοκάλογλου... άλλα τι κάνεις όταν έχεις εγκλοβιστεί σε μια κίνηση mat; μέχρι στιγμής νόμιζα ότι έπαιζα σε Roua mat μια απλή φιληκη χαζη παρτίδα σκάκι, πόσο λάθος ήμουνα γιατί το σκάκι είναι μοναχικό παιχνίδι και δεν έχεις συμμάχους ούτε τον ίδιο σου τον εαυτό.

Ίσως πρέπει να γίνω πιο υπεύθυνη πιο απόμακρή και πιο επιφυλακτική, αλλά πως μπορείς να εφαρμώσεις κάτι που κανένας δε σου έμαθε να κάνεις; πως να γίνεις κάτι διαφορετικό από αυτό που είσαι; Η μόνη λύση είναι να αφήσεις τα πράγματα να πάρουν τον δρόμο τους, αλλά όταν βλέπεις ότι ταιριάζεις με έναν άνθρωπο αλλά όχι με τους γύρω του τι κάνεις; όταν βλέπεις οτι είσαι καλά μαζί του αλλά όταν είσαι με κόσμο είσαι σε ναρκοπέδιο τι κάνεις;

ΣΧΕΣΕΙΣ ... ΟΛΑ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ Sonyk711
Όλα ένα μικρό 3λεπτο ηλίθιο τηλεφώνημα είναι τελικά...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://myspace.com/dorazafir
patatoula
Διαχειριστής
Διαχειριστής
patatoula


Αριθμός μηνυμάτων : 10694
Ηλικία : 49
(Τόπος) Από : το 3ο χωράφι αριστερά
Registration date : 22/09/2007

ΣΧΕΣΕΙΣ ... ΟΛΑ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΣΕΙΣ ... ΟΛΑ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ   ΣΧΕΣΕΙΣ ... ΟΛΑ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ EmptyΤρι Σεπ 23, 2008 7:36 am

θες να μας πεις οτι αυτο το κειμενο ειναι δικο σου;;; Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://patatoula.all-up.com
ageladitsa
Συντονιστής
Συντονιστής
ageladitsa


Αριθμός μηνυμάτων : 2713
Ηλικία : 39
(Τόπος) Από : Εδώ, Εκεί, Παραπέρα . . . Παντού!!!
Registration date : 27/09/2007

ΣΧΕΣΕΙΣ ... ΟΛΑ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΣΕΙΣ ... ΟΛΑ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ   ΣΧΕΣΕΙΣ ... ΟΛΑ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ EmptyΤρι Σεπ 23, 2008 4:16 pm

patatoula έγραψε:
θες να μας πεις οτι αυτο το κειμενο ειναι δικο σου;;; Razz

δε καταλαβαινω τον υπαινιγμό....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://myspace.com/dorazafir
paraponaki
Πατάτα Φούρνου
Πατάτα Φούρνου
paraponaki


Αριθμός μηνυμάτων : 478
Ηλικία : 52
(Τόπος) Από : ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΧΩΡΙΟ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ
Registration date : 12/10/2007

ΣΧΕΣΕΙΣ ... ΟΛΑ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΣΕΙΣ ... ΟΛΑ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ   ΣΧΕΣΕΙΣ ... ΟΛΑ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ EmptyΤρι Σεπ 23, 2008 9:29 pm

ΤΕΛΙΚΑ ΤΙ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΓΙΑ ΣΕΝΑ!!!
ΘΑ ΣΕ ΚΛΕΙΣΟΥΜΕ ΣΤΟ ΤΡΕΛΛΑΔΙΚΟ Η΄ΟΧΙ!!!
ΕΝΑ ΧΑΠΑΚΙ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ ΠΡΙΝ ΚΟΙΜΗΘΕΙΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΡΦΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
patatoula
Διαχειριστής
Διαχειριστής
patatoula


Αριθμός μηνυμάτων : 10694
Ηλικία : 49
(Τόπος) Από : το 3ο χωράφι αριστερά
Registration date : 22/09/2007

ΣΧΕΣΕΙΣ ... ΟΛΑ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΣΕΙΣ ... ΟΛΑ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ   ΣΧΕΣΕΙΣ ... ΟΛΑ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ EmptyΤετ Σεπ 24, 2008 8:27 am

ageladitsa έγραψε:
patatoula έγραψε:
θες να μας πεις οτι αυτο το κειμενο ειναι δικο σου;;; Razz

δε καταλαβαινω τον υπαινιγμό....
ΣΧΕΣΕΙΣ ... ΟΛΑ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ 680453
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://patatoula.all-up.com
ageladitsa
Συντονιστής
Συντονιστής
ageladitsa


Αριθμός μηνυμάτων : 2713
Ηλικία : 39
(Τόπος) Από : Εδώ, Εκεί, Παραπέρα . . . Παντού!!!
Registration date : 27/09/2007

ΣΧΕΣΕΙΣ ... ΟΛΑ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΣΕΙΣ ... ΟΛΑ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ   ΣΧΕΣΕΙΣ ... ΟΛΑ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ EmptyΤετ Σεπ 24, 2008 9:35 pm

να σας πω μια νυχτα συναισθηματικης φορτησης δε πορω να εχω κι εγω???
νομιζετε οτι οι αγελαδες δεν εχουν ψυχη και αισθήματα????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://myspace.com/dorazafir
coursaros
Συντονιστής
Συντονιστής
coursaros


Αριθμός μηνυμάτων : 15001
Ηλικία : 51
(Τόπος) Από : καμωμένος
Registration date : 23/09/2007

ΣΧΕΣΕΙΣ ... ΟΛΑ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΣΕΙΣ ... ΟΛΑ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ   ΣΧΕΣΕΙΣ ... ΟΛΑ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ EmptyΤετ Σεπ 24, 2008 10:49 pm

ageladitsa έγραψε:
να σας πω μια νυχτα συναισθηματικης φορτησης δε πορω να εχω κι εγω???
νομιζετε οτι οι αγελαδες δεν εχουν ψυχη και αισθήματα????
Mαζί σου είμαι και εγώ καλέ!
Μην τους ακούς τους κακεντρεχείς!
Άνοιξε την καρδιά σου, πες μας τον καημό σου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.greek-astronomy.com
ageladitsa
Συντονιστής
Συντονιστής
ageladitsa


Αριθμός μηνυμάτων : 2713
Ηλικία : 39
(Τόπος) Από : Εδώ, Εκεί, Παραπέρα . . . Παντού!!!
Registration date : 27/09/2007

ΣΧΕΣΕΙΣ ... ΟΛΑ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΣΕΙΣ ... ΟΛΑ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ   ΣΧΕΣΕΙΣ ... ΟΛΑ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ EmptyΤετ Σεπ 24, 2008 11:21 pm

Α! ρε, Άγγελε μόνο εσύ με καταλαβαίνεις
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://myspace.com/dorazafir
patatoula
Διαχειριστής
Διαχειριστής
patatoula


Αριθμός μηνυμάτων : 10694
Ηλικία : 49
(Τόπος) Από : το 3ο χωράφι αριστερά
Registration date : 22/09/2007

ΣΧΕΣΕΙΣ ... ΟΛΑ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΣΕΙΣ ... ΟΛΑ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ   ΣΧΕΣΕΙΣ ... ΟΛΑ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ EmptyΠεμ Σεπ 25, 2008 8:15 am

για να απαντησω σοβαρα τωρα... κουκλιτσα μου βαλτα κατω και κοιταξε τι θα κανεις τωρα που εισαι μικρη ακομα. κι αν καποιοι σου δημιουργουν ποβληματα προσπαθησε να τους εχεις σε αποσταση. Αν δεν εχεις προβλημα με εκεινον οι αλλοι περισευουν...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://patatoula.all-up.com
ageladitsa
Συντονιστής
Συντονιστής
ageladitsa


Αριθμός μηνυμάτων : 2713
Ηλικία : 39
(Τόπος) Από : Εδώ, Εκεί, Παραπέρα . . . Παντού!!!
Registration date : 27/09/2007

ΣΧΕΣΕΙΣ ... ΟΛΑ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΣΕΙΣ ... ΟΛΑ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ   ΣΧΕΣΕΙΣ ... ΟΛΑ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ EmptyΠεμ Σεπ 25, 2008 10:35 pm

δε ξερω αλλα πραγματικα εγω φταιω δε μπορω να το εξηγησω αλλα φταιω...
εσυ ειδικα νομιζω οτι καταλαβαινεις τι εννοω, τελος παντων το θεμα ειναιοτι τωρα ειναι πιο ηρεμα τα πραγματα δε ξερω για ποσο αλλα ειναι. και πανω απο ολα ξερω οτι δε φταιει αυτος και οτι με αγαπαει παρα πολυ...
Ξενακι πραγματικα αυτες τις μερες σκεφτομαι παρα μα παρα πολυ... τοσο που τρομαζω και η ιδια και δε ξερω ακομα που θα καταληξω σιγουρα οχι στο να χωρησω τον Χρήστο μου γιατι ητε αρεσει σε καποιους ητε οχι ειναι ΜΟΥ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://myspace.com/dorazafir
Επισκέπτ
Επισκέπτης
Anonymous



ΣΧΕΣΕΙΣ ... ΟΛΑ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΣΕΙΣ ... ΟΛΑ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ   ΣΧΕΣΕΙΣ ... ΟΛΑ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ EmptyΠεμ Σεπ 25, 2008 10:57 pm

Δεν ξέρω τι έχει γίνει, αλλά μη χωρίσεις αν δεν το θες κι αν δεν το θελει και αυτός...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ageladitsa
Συντονιστής
Συντονιστής
ageladitsa


Αριθμός μηνυμάτων : 2713
Ηλικία : 39
(Τόπος) Από : Εδώ, Εκεί, Παραπέρα . . . Παντού!!!
Registration date : 27/09/2007

ΣΧΕΣΕΙΣ ... ΟΛΑ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΣΕΙΣ ... ΟΛΑ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ   ΣΧΕΣΕΙΣ ... ΟΛΑ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ EmptyΠεμ Σεπ 25, 2008 11:34 pm

αν το θελουν ομως οι δικοι του? δε λεω για τον πατερα του ειναι φοβερος αν ομως επι 3 χρονια σε εχουν στον τοιχο οι αδελφες του?
αν η μανα του στο παιζει καλη αλλο ******** κανει?
τοτε τα παιρνεις κι εσυ στο κρανιο και τρελαινεσαι...
τεσπα η αδελφη μου μου ειπε το ιδιο οτι αφου δεν εχω προβλημα μαζι του ολα οκ αλλα για ποσο αν αλλαξει κι αυτος και εννοειτε οτι δεν τον χωριζω δεν τον αφηνω αυτον τον ανθρωπο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://myspace.com/dorazafir
patatoula
Διαχειριστής
Διαχειριστής
patatoula


Αριθμός μηνυμάτων : 10694
Ηλικία : 49
(Τόπος) Από : το 3ο χωράφι αριστερά
Registration date : 22/09/2007

ΣΧΕΣΕΙΣ ... ΟΛΑ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΣΕΙΣ ... ΟΛΑ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ   ΣΧΕΣΕΙΣ ... ΟΛΑ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ EmptyΠαρ Σεπ 26, 2008 7:22 am

νομιζω οτι πρεπει να ξεκινησεις πιο τυπικες σχεσεις μαζι τους....
αραιωσε και λιγακι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://patatoula.all-up.com
Επισκέπτ
Επισκέπτης
Anonymous



ΣΧΕΣΕΙΣ ... ΟΛΑ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΣΕΙΣ ... ΟΛΑ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ   ΣΧΕΣΕΙΣ ... ΟΛΑ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ EmptyΠαρ Σεπ 26, 2008 3:01 pm

αυτο ισχύει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ageladitsa
Συντονιστής
Συντονιστής
ageladitsa


Αριθμός μηνυμάτων : 2713
Ηλικία : 39
(Τόπος) Από : Εδώ, Εκεί, Παραπέρα . . . Παντού!!!
Registration date : 27/09/2007

ΣΧΕΣΕΙΣ ... ΟΛΑ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΣΕΙΣ ... ΟΛΑ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ   ΣΧΕΣΕΙΣ ... ΟΛΑ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ EmptyΚυρ Σεπ 28, 2008 4:35 pm

patatoula έγραψε:
νομιζω οτι πρεπει να ξεκινησεις πιο τυπικες σχεσεις μαζι τους....
αραιωσε και λιγακι...

πως να αραιωσω αφου μενω ακριβως απο πανω???
και ξερεις και κατι ακομα η μανα του χτυπησε το ποδι της και δε του το λεει και οταν το μαθει μαζι μου θα τα βαλει...τι αλλο μου μενει ρε ξενια; απλα επειδη ειμαι πολυ ηλιθια θα περημενω τα πραγματα να ερθουν δε μπορω αλλο τους βαρεθηκα κουραστηκα και αλιστα παρα πολυ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://myspace.com/dorazafir
ATBG7
Συντονιστής
Συντονιστής
ATBG7


Αριθμός μηνυμάτων : 883
Ηλικία : 50
(Τόπος) Από : ΠΟΥΘΕΝΑ ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΑΡΧΩ
Registration date : 24/09/2007

ΣΧΕΣΕΙΣ ... ΟΛΑ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΣΕΙΣ ... ΟΛΑ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ   ΣΧΕΣΕΙΣ ... ΟΛΑ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ EmptyΚυρ Σεπ 28, 2008 5:31 pm

Ζήσε εσύ με τον άνθρωπό σου καλά και άσε τους άλλους να κουρεύονται. Έτσι πρέπει να κάνεις, στο κάτω κάτω δεν έχεις κάνει σχέση με τις αδελφές του, ή με την μάνα του αλλά με αυτόν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης
Anonymous



ΣΧΕΣΕΙΣ ... ΟΛΑ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΣΕΙΣ ... ΟΛΑ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ   ΣΧΕΣΕΙΣ ... ΟΛΑ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ EmptyΚυρ Σεπ 28, 2008 5:35 pm

Εύκολο είναι να το λες όταν είσαι στην απέξω, για ρώτα την αν είναι εύκολο να το εφαρμόσει αυτό στην πραγματικότητα. Εφόσον μένουν και από πάνω της θα πρέπει να έχει τουλαχιστον καλές σχέσεις για να είναι και η ψυχολογία η δική της καλά. Εδώ με ένα γείτονα τσακώνεσαι και είσαι με το άγχος μη τον πετύχεις στην πόρτα.
Δική μου συμβουλή, καλές μεν, ΤΥΠΙΚΕΣ δε σχέσεις. Μην τους αφήνετε να ξέρουν λεπτομέρεις των σχεδιων σας, των οικονομικών σας, των ονείρων σας. Αυτά να τα συζητάτε μόνο εσείς. Σε κάποια φάση απλά δεν θα έχουν θέμα να ασχολήθούν και θα τα παρατήσουν. Ειδικά αν καταλάβουν πως δεν υπολογίζετε και τη γνώμη τους καθόλου.
ΥΓ. Γι αυτο θέλω να παντρευτώ ορφανό...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aerath
Συντονιστής
Συντονιστής
aerath


Αριθμός μηνυμάτων : 12086
Ηλικία : 38
(Τόπος) Από : θέωση είμαι
Registration date : 19/11/2007

ΣΧΕΣΕΙΣ ... ΟΛΑ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΣΕΙΣ ... ΟΛΑ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ   ΣΧΕΣΕΙΣ ... ΟΛΑ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ EmptyΚυρ Σεπ 28, 2008 10:53 pm

sυμφωνω μεε τη χαλα,ετσι παει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/prigkipissoula?ref=name
ageladitsa
Συντονιστής
Συντονιστής
ageladitsa


Αριθμός μηνυμάτων : 2713
Ηλικία : 39
(Τόπος) Από : Εδώ, Εκεί, Παραπέρα . . . Παντού!!!
Registration date : 27/09/2007

ΣΧΕΣΕΙΣ ... ΟΛΑ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΣΕΙΣ ... ΟΛΑ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ   ΣΧΕΣΕΙΣ ... ΟΛΑ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ EmptyΤρι Σεπ 30, 2008 9:54 pm

κοπελια καλα τα λες αλλα δε μπορεις να φανταστεις ειναι απαισιο να περνας να πεις μια καλημερα και να σε αντιμετωπιζιυν σαν να εισαι οι 7 απο τιε 10 πληγες του φαραω και να σου οω ακι κατι ακομα εσυ τι θα του ελεγες του αλλου που ειναι μιλια μακρυα αγαπη μου οι δικοι με μισουν ?
οχι βεβαια και δε νομιζω οτι προκειτε να του το πω ποτε ειλικρινα αν δε καταφερω να κανω κατι συντομα θα τα παρατησω γιατι πραγματικα βαρεθηκα να τα ακουω απο παντου απλα δεν ειμαι εγω πλεον!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://myspace.com/dorazafir
Επισκέπτ
Επισκέπτης
Anonymous



ΣΧΕΣΕΙΣ ... ΟΛΑ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΣΕΙΣ ... ΟΛΑ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ   ΣΧΕΣΕΙΣ ... ΟΛΑ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ EmptyΤρι Σεπ 30, 2008 11:19 pm

ψυχραιμια κορίτσι, πανω απ'όλα ψυχραιμία... ποτε μην κάνεις κάτι εν βρασμώ ψυχής
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
patatoula
Διαχειριστής
Διαχειριστής
patatoula


Αριθμός μηνυμάτων : 10694
Ηλικία : 49
(Τόπος) Από : το 3ο χωράφι αριστερά
Registration date : 22/09/2007

ΣΧΕΣΕΙΣ ... ΟΛΑ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΣΕΙΣ ... ΟΛΑ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ   ΣΧΕΣΕΙΣ ... ΟΛΑ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ EmptyΤετ Οκτ 01, 2008 7:48 am

γιατι δεν μενεις ποτε στην μαμα σου και ποτε εκει;;;
Ή τελος παντων ποσο δυσκολο ειναι να φυγετε απο εκει;;

Και στο τελος αν δεις οτι δεν τραβαει μην ξανα περασεις απο αυτους!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://patatoula.all-up.com
 
ΣΧΕΣΕΙΣ ... ΟΛΑ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
patatoula :: Η ΠΑΤΑΤΟΓΩΝΙΑ ΜΑΣ :: Άρθρα-
Μετάβαση σε: