patatoula
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΠόρταλΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Γαμπρός σε τιμή ευκαιρίας...

Πήγαινε κάτω 
+7
tdjm
scrat
ageladitsa
boulitsa
KIARA
Χριστίνα
patatoula
11 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
tdjm
Συντονιστής
Συντονιστής
tdjm


Αριθμός μηνυμάτων : 371
Ηλικία : 55
Registration date : 24/09/2007

Γαμπρός σε τιμή ευκαιρίας... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γαμπρός σε τιμή ευκαιρίας...   Γαμπρός σε τιμή ευκαιρίας... - Σελίδα 2 EmptyΤρι Οκτ 30, 2007 3:51 pm

Για αυτό το είπα....γιατί μπήκε βγήκε .....δεν καταλάβαμε τίποτα!!!
Πάλι με την μπουκάλα μείναμε...γι αυτό ...όλα σχετικά είναι....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://tdjm.blogspot.com/
coursaros
Συντονιστής
Συντονιστής
coursaros


Αριθμός μηνυμάτων : 15001
Ηλικία : 51
(Τόπος) Από : καμωμένος
Registration date : 23/09/2007

Γαμπρός σε τιμή ευκαιρίας... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γαμπρός σε τιμή ευκαιρίας...   Γαμπρός σε τιμή ευκαιρίας... - Σελίδα 2 EmptyΤετ Οκτ 31, 2007 6:41 am

halla έγραψε:
Nαι έχει τύχει να ερωτευτώ κατώτερο των προσδοκιών μου, και το αποτέλεσμα; Τον έστειλα σπίτι του. Κάποια βασικά στάνταρς πρέπει να υπάρχουν κατά την προσωπική μου άποψη. Και σε αυτά δεν πρέπει να υπάρχουν εκπτώσεις... 4-5 πραγματάκια τα οποία τα θες έτσι. Και αν δεν σου κάνουν δεν προχωράς. Έχεις σκεφτεί ποτέ, πως όση χημεία και να υπάρχει, αν ο άλλος έχει ελλατώματα που εσένα σου καρφώνονται στο κεφάλι, δεν πρόκειται να προχωρήσει; Ποια γυναίκα θα έμπλεκε με έναν μαμάκια; Ή με έναν χαρτοπαίκτη; Ή με έναν γυναικά; Ή με έναν τσιγκούνη;
Πολλές, πάρα πολλές!!!! Πίστεψέ με!!!
Έχω αμέτρητα παραδείγματα γυναικών. Όπως επίσης, έχω και παραδείγματα αντρών που έχουν μπλέξει με αναλόγων "προσόντων" γυναίκες... ΄)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.greek-astronomy.com
coursaros
Συντονιστής
Συντονιστής
coursaros


Αριθμός μηνυμάτων : 15001
Ηλικία : 51
(Τόπος) Από : καμωμένος
Registration date : 23/09/2007

Γαμπρός σε τιμή ευκαιρίας... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γαμπρός σε τιμή ευκαιρίας...   Γαμπρός σε τιμή ευκαιρίας... - Σελίδα 2 EmptyΤετ Οκτ 31, 2007 6:42 am

patatoula έγραψε:
KIARA έγραψε:
OREO TO ARTHO SOU ALLA PROBLIMATISTIKAAAAA........
εσενα σκεφτομουν οταν το εγραψα... Wink
Και γιατί δεν την παντρεύεσαι τότε;;; Razz:P:P:P cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.greek-astronomy.com
coursaros
Συντονιστής
Συντονιστής
coursaros


Αριθμός μηνυμάτων : 15001
Ηλικία : 51
(Τόπος) Από : καμωμένος
Registration date : 23/09/2007

Γαμπρός σε τιμή ευκαιρίας... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γαμπρός σε τιμή ευκαιρίας...   Γαμπρός σε τιμή ευκαιρίας... - Σελίδα 2 EmptyΤετ Οκτ 31, 2007 6:45 am

patatoula έγραψε:

πολλοι οι λογοι. σιγουρα ειναι και τα υψηλα στανταρς.
Με τι προσοντα να παω να χτυπησω ενα μοντελο για παραδειγμα;;; Οχι πως δεν γινεται καποια μπουρουχα οπως εγω ( Laughing ) να ειναι με καποιον πολυ ωραιο αλλα ως επι το πλειστον οι ωραιοι με τις ωραιες ειναι!!
αν κατεβουμε απο τα καλαμια ισως βρουμε αυτο που πραγματικα μας ταιριαζει..
εγω παντως ειμαι μονη απο επιλογη των αλλων.. ολα μου καλα αλλα εχω κιλακια... (τι τους λες τωρα;;Wink
Οσο για τα δικα μου στανταρ να σου πω οτι δεν μπορω την βλακεια, τη τεμπελια, την μιζερια και τον κοντο αντρα Laughing
Μια φορά, μεταξύ τύρου και αχλάδου, είχα ξανακούσει αυτό το επιχείρημα.. Και αυτό, είναι Η ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΜΠΟΥΡΔΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ!!!
Δεν σου έχει τύχει ποτέ σου να δεις.. κάποια μπάζα (αρσενικά, ή θηλυκά) να είναι με ανθρώπους ...χμμμ... πολύ πιο όμορφους, ή "ανώτερους" κατά κάποιο τρόπο;
Ή για να στο πω αλλιώς....
Εσύ... μόνο να ανθρώπους που θεωρούσες όμοιούς σου ήσουν; Δεν έτυχε ούτε μια φορά να είσαι με κάποιον που (έστω, στην πορεία) να τον είχες θεωρήσει "κατώτερό" σου;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.greek-astronomy.com
coursaros
Συντονιστής
Συντονιστής
coursaros


Αριθμός μηνυμάτων : 15001
Ηλικία : 51
(Τόπος) Από : καμωμένος
Registration date : 23/09/2007

Γαμπρός σε τιμή ευκαιρίας... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γαμπρός σε τιμή ευκαιρίας...   Γαμπρός σε τιμή ευκαιρίας... - Σελίδα 2 EmptyΤετ Οκτ 31, 2007 6:48 am

tdjm έγραψε:
χαχαχαχα

Γειά σου Πατάτα με τα ωραία σου!!

Καταρχήν τα καλά κομμάτια τα πήραμε εμείς .....!!!


Και κατά δεύτερον ......άντε τελείωνε γιατί ......

ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΙΝΩ ΚΟΥΜΠΑΡΑ!!!!!
Να περιμένεις να φτάσω στα 40 μου.... Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.greek-astronomy.com
coursaros
Συντονιστής
Συντονιστής
coursaros


Αριθμός μηνυμάτων : 15001
Ηλικία : 51
(Τόπος) Από : καμωμένος
Registration date : 23/09/2007

Γαμπρός σε τιμή ευκαιρίας... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γαμπρός σε τιμή ευκαιρίας...   Γαμπρός σε τιμή ευκαιρίας... - Σελίδα 2 EmptyΤετ Οκτ 31, 2007 6:50 am

patatoula έγραψε:

Οσο για τα δικα μου στανταρ να σου πω οτι δεν μπορω την βλακεια, τη τεμπελια, την μιζερια και τον κοντο αντρα Laughing
halla έγραψε:
Συμφωνώ με σένα στα χαρακτηριστικά αυτά που αναφέρεις πως σε χαλάνε σε έναν άντρα και να προσθέσω, την καράφλα, τη τσιγκουνιά και να είναι λιγούρι...
Εσείς ζητάτε πολλά ρε γμτ...
Εγώ που το μόνο που ψάχνω είναι η καλή προίκα, γιατί δεν έχω βρει ακόμα τπτ;;; Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.greek-astronomy.com
coursaros
Συντονιστής
Συντονιστής
coursaros


Αριθμός μηνυμάτων : 15001
Ηλικία : 51
(Τόπος) Από : καμωμένος
Registration date : 23/09/2007

Γαμπρός σε τιμή ευκαιρίας... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γαμπρός σε τιμή ευκαιρίας...   Γαμπρός σε τιμή ευκαιρίας... - Σελίδα 2 EmptyΤετ Οκτ 31, 2007 6:50 am

Υ.Γ. Η ώρα που γράφω... είναι κάπως δύσκολη.. Γιαυτό παρακαλώ, όπως μου συγχωρέσετε τις βλακείες... Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.greek-astronomy.com
patatoula
Διαχειριστής
Διαχειριστής
patatoula


Αριθμός μηνυμάτων : 10694
Ηλικία : 49
(Τόπος) Από : το 3ο χωράφι αριστερά
Registration date : 22/09/2007

Γαμπρός σε τιμή ευκαιρίας... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γαμπρός σε τιμή ευκαιρίας...   Γαμπρός σε τιμή ευκαιρίας... - Σελίδα 2 EmptyΤετ Οκτ 31, 2007 8:58 am

coursaros έγραψε:
patatoula έγραψε:

πολλοι οι λογοι. σιγουρα ειναι και τα υψηλα στανταρς.
Με τι προσοντα να παω να χτυπησω ενα μοντελο για παραδειγμα;;; Οχι πως δεν γινεται καποια μπουρουχα οπως εγω ( Laughing ) να ειναι με καποιον πολυ ωραιο αλλα ως επι το πλειστον οι ωραιοι με τις ωραιες ειναι!!
αν κατεβουμε απο τα καλαμια ισως βρουμε αυτο που πραγματικα μας ταιριαζει..
εγω παντως ειμαι μονη απο επιλογη των αλλων.. ολα μου καλα αλλα εχω κιλακια... (τι τους λες τωρα;;Wink
Οσο για τα δικα μου στανταρ να σου πω οτι δεν μπορω την βλακεια, τη τεμπελια, την μιζερια και τον κοντο αντρα Laughing
Μια φορά, μεταξύ τύρου και αχλάδου, είχα ξανακούσει αυτό το επιχείρημα.. Και αυτό, είναι Η ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΜΠΟΥΡΔΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ!!!
Δεν σου έχει τύχει ποτέ σου να δεις.. κάποια μπάζα (αρσενικά, ή θηλυκά) να είναι με ανθρώπους ...χμμμ... πολύ πιο όμορφους, ή "ανώτερους" κατά κάποιο τρόπο;
Ή για να στο πω αλλιώς....
Εσύ... μόνο να ανθρώπους που θεωρούσες όμοιούς σου ήσουν; Δεν έτυχε ούτε μια φορά να είσαι με κάποιον που (έστω, στην πορεία) να τον είχες θεωρήσει "κατώτερό" σου;
φυσικα και γινεται. αλλα ποσες φορες στην ζωη μου θα μου τυχει κατι τετοιο;;; μια φορα μπορει, αλλα μετα θα πρεπει να κατεβω απο το καλαμι γιατι ο επομενος δεν μπορει παλι να ειναι σαν τον Παρθενη Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://patatoula.all-up.com
patatoula
Διαχειριστής
Διαχειριστής
patatoula


Αριθμός μηνυμάτων : 10694
Ηλικία : 49
(Τόπος) Από : το 3ο χωράφι αριστερά
Registration date : 22/09/2007

Γαμπρός σε τιμή ευκαιρίας... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γαμπρός σε τιμή ευκαιρίας...   Γαμπρός σε τιμή ευκαιρίας... - Σελίδα 2 EmptyΤετ Οκτ 31, 2007 8:59 am

coursaros έγραψε:
patatoula έγραψε:

Οσο για τα δικα μου στανταρ να σου πω οτι δεν μπορω την βλακεια, τη τεμπελια, την μιζερια και τον κοντο αντρα Laughing
halla έγραψε:
Συμφωνώ με σένα στα χαρακτηριστικά αυτά που αναφέρεις πως σε χαλάνε σε έναν άντρα και να προσθέσω, την καράφλα, τη τσιγκουνιά και να είναι λιγούρι...
Εσείς ζητάτε πολλά ρε γμτ...
Εγώ που το μόνο που ψάχνω είναι η καλή προίκα, γιατί δεν έχω βρει ακόμα τπτ;;; Razz
κι εγω ψαχνω διαστασεις!! στειλτα μου με μειλ lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://patatoula.all-up.com
tdjm
Συντονιστής
Συντονιστής
tdjm


Αριθμός μηνυμάτων : 371
Ηλικία : 55
Registration date : 24/09/2007

Γαμπρός σε τιμή ευκαιρίας... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γαμπρός σε τιμή ευκαιρίας...   Γαμπρός σε τιμή ευκαιρίας... - Σελίδα 2 EmptyΤετ Οκτ 31, 2007 9:45 am

coursaros έγραψε:
tdjm έγραψε:
χαχαχαχα

Γειά σου Πατάτα με τα ωραία σου!!

Καταρχήν τα καλά κομμάτια τα πήραμε εμείς .....!!!


Και κατά δεύτερον ......άντε τελείωνε γιατί ......

ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΙΝΩ ΚΟΥΜΠΑΡΑ!!!!!
Να περιμένεις να φτάσω στα 40 μου.... Razz

χαχαχα κι άλλη κουμπαριά......μετά χαράς....!!!! grinning
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://tdjm.blogspot.com/
ATBG7
Συντονιστής
Συντονιστής
ATBG7


Αριθμός μηνυμάτων : 883
Ηλικία : 50
(Τόπος) Από : ΠΟΥΘΕΝΑ ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΑΡΧΩ
Registration date : 24/09/2007

Γαμπρός σε τιμή ευκαιρίας... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γαμπρός σε τιμή ευκαιρίας...   Γαμπρός σε τιμή ευκαιρίας... - Σελίδα 2 EmptyΤετ Οκτ 31, 2007 8:14 pm

Πρέπει να συνειδητοποιήσουμε ότι δεν υπάρχει κάτι τέλειο στη ζωή παρά μόνο ένα νεογέννητο μωρό, το χαμόγελο της μητέρας του που το φέρνει στη ζωή, ένα νεογέννητο ζωάκι, ένα ηλιοβασίλεμα, ένα ουράνιο τόξο και μία αγκαλιά με την/τον αγαπημένο σου μπροστά από το τζάκι όταν έξω ρίχνει καρεκλοπόδαρα. Αυτά κατά την προσωπική μου άποψη, και δεν μου έχουν τύχει όλα αυτά, είναι τέλεια. Όσο για το αν υπάρχει τέλειος άνθρωπος ή τέλεια σχέση, ναι υπάρχουν αλλά δεν βρίσκονται στη Γη αλλά κάπου αλλού, στον ουρανό και είναι αγγελούδια...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Exivos
Πατάτα Τηγανιτή με Τυρί
Πατάτα Τηγανιτή με Τυρί
Exivos


Αριθμός μηνυμάτων : 1538
Ηλικία : 58
(Τόπος) Από : 40παράληλος
Registration date : 03/12/2007

Γαμπρός σε τιμή ευκαιρίας... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γαμπρός σε τιμή ευκαιρίας...   Γαμπρός σε τιμή ευκαιρίας... - Σελίδα 2 EmptyΤρι Δεκ 04, 2007 6:49 pm

Παιδιά δεν υπάρχουν μυστικές συνταγές ούτε για να βρεις ταίρι όλα έρχονται από μόνα τους αρκεί να το θέλουν και οι δύο ,Και βέβαια δεν μπορεί κανείς να ξέρει πως θα εξελιχθεί ένα άτομο μέσα στις δυσκολίες ενός γάμου (εκεί και μόνο εκεί ,και με το καιρό μπορείς να καταλάβεις την άλλη/ο στα δύσκολα δλδ )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης
Anonymous



Γαμπρός σε τιμή ευκαιρίας... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γαμπρός σε τιμή ευκαιρίας...   Γαμπρός σε τιμή ευκαιρίας... - Σελίδα 2 EmptyΤρι Δεκ 04, 2007 6:55 pm

Exivos έγραψε:
Παιδιά δεν υπάρχουν μυστικές συνταγές ούτε για να βρεις ταίρι όλα έρχονται από μόνα τους αρκεί να το θέλουν και οι δύο ,Και βέβαια δεν μπορεί κανείς να ξέρει πως θα εξελιχθεί ένα άτομο μέσα στις δυσκολίες ενός γάμου (εκεί και μόνο εκεί ,και με το καιρό μπορείς να καταλάβεις την άλλη/ο στα δύσκολα δλδ )
plusone1
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Baddie
Πατάτα Βραστή
Πατάτα Βραστή
Baddie


Αριθμός μηνυμάτων : 74
Ηλικία : 52
(Τόπος) Από : -kries, Maskaras str.
Registration date : 30/11/2007

Γαμπρός σε τιμή ευκαιρίας... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γαμπρός σε τιμή ευκαιρίας...   Γαμπρός σε τιμή ευκαιρίας... - Σελίδα 2 EmptyΤρι Δεκ 04, 2007 11:03 pm

ftttoooouuuuuu....re pou mpika? ti diavazo ?....einai akatalilo to topic gia anilika san ki emena...
kala...tragoudate !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.pasmeallonmori?.gr
 
Γαμπρός σε τιμή ευκαιρίας...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
patatoula :: Η ΠΑΤΑΤΟΓΩΝΙΑ ΜΑΣ :: Άρθρα-
Μετάβαση σε: