patatoula
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΠόρταλΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Απο πρίγκιπας βατραχος και...τουμπαλιν!!!!

Πήγαινε κάτω 
+3
Exivos
coursaros
patatoula
7 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
patatoula
Διαχειριστής
Διαχειριστής
patatoula


Αριθμός μηνυμάτων : 10694
Ηλικία : 49
(Τόπος) Από : το 3ο χωράφι αριστερά
Registration date : 22/09/2007

Απο πρίγκιπας βατραχος και...τουμπαλιν!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απο πρίγκιπας βατραχος και...τουμπαλιν!!!!   Απο πρίγκιπας βατραχος και...τουμπαλιν!!!! EmptyΔευ Ιουν 07, 2010 10:44 pm

Image hosted by servimg.com
Σκέφτομαι πολλές φορές πως η μοναξιά δεν με φοβίζει! Ομως γίνεται κατι στην ζωη μου και με ταρακουναει σαν να μου λεει να ξυπνησω και να δω καθαραροτερα!!!

Και ναι παραδεχομαι πως καποτε ειχα σχεδια για μενα!!!
Η οικογενεια μου ειναι αγαπημενη και μια τετοια σε μικρη ηλικια σκεφτομουν πως ηθελα να κανω κι εγω!!!
Περιμενα τον πρίγκιπα μου να ερθει να με κλεψει και να με αγαπαει για παντα!!!

Μονο που τελικα στην ζωη μου ηρθαν αναποδα και οσοι πριγκιπες ηρθαν να με βρουν εγιναν βατραχια στο τελος!!!!
Παει μεγαλωσα και απετω τωρα καποια πραγματα!! Δεν νομιζω πως ο σεβασμος, η συνεννοηση η επικοινωνια και ο ερωτας ειναι παραλογα!!!! Σας προλαβαινω πριν σκεφτειτε κατι αρνητικο!!!
Οσο για την αγαπη κραταω επιφυλαξεις!!! Δεν ξερω αν πρεπει να πιστεψω πως υπαρχει τελικα!!

Η μηπως ο καθε ενας την αντιλαμβανεται και την προσφερει με διαφορετικο τροπο;
Ισως να φταιω κι εγω!!! Μπορει να μην ειμαι ικανη να αγαπηθω οπως ονειρευομουν!!

Μπορει να εχω γεννηθει μονο για να υπαρχουν αυτοι οι κυριοι στην ζωη μου που μονο με πονανε και ζουν απο τον πονο αυτο.Οπως οι βρυκολακες που θελουν να σου ρουφαν το αιμα!!!
Αναρωτιεμαι τελικα αξιζει να ελπιζω η να σβησω οτι αγνο εχει μεινει ακομα μεσα μου;[img]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://patatoula.all-up.com
coursaros
Συντονιστής
Συντονιστής
coursaros


Αριθμός μηνυμάτων : 15001
Ηλικία : 51
(Τόπος) Από : καμωμένος
Registration date : 23/09/2007

Απο πρίγκιπας βατραχος και...τουμπαλιν!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απο πρίγκιπας βατραχος και...τουμπαλιν!!!!   Απο πρίγκιπας βατραχος και...τουμπαλιν!!!! EmptyΤρι Ιουν 08, 2010 3:16 pm

Βάλε φωτιά σε ό,τι σε καίει, σε ό,τι σου τρώει την ψυχή,
υπάρχει ακόμα κάτι που δεν έχει χαθεί!


');}//]]>